Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha barátnőm ilyen kijelentések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha barátnőm ilyen kijelentéseket tesz, csak nekem tűnik red flagnek?

Figyelt kérdés

Heti 2 napot dolgozik, mikor kérdeztem miért nem megy el rendes 8 órás munkára, mégha nem is a szakmájában, hanem mondjuk átmenetileg ruhaboltba (úgyis érdekli a divat) azt válaszolta hogy ugye nem gondolom ő azt el tudná viselni hogy ő ilyen monoton dolgot csinál meg azt hogy őt "bezárják" valahova 8 órára heti 5 napon.


A másik hogy kijelentette hogy amúgy is csak addig fog dolgozni míg össze nem házasodunk és születik babánk, mert utána ő főállású családanyaként képzeli el magát.


márc. 7. 15:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
33%
Ez nem redflag. Ez simán vállalható. Ő nem gondolkodik rosszul. Max nem veled valósítja meg.
márc. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%
Nem, ez tényleg az. Jól gondold meg, kell-e ez neked.
márc. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Ha ez nem passzol a te jovokepedhez, akkor illik megmondani, hogy ennyi volt.
márc. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

Ha számodra red flag, akkor az.

Mióta vagytok együtt? Hogy lett a barátnőd, ha ilyen fontos dolgokat nem beszéltetek meg az ismerkedés legelején?

márc. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Amennyiben nem akarod egy életen át eltartani, akkor redflag.
márc. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Akkor fogtok erősen sz0pni mikor megváltozik a családtámogatási rendszer és már nem fog járni a rengeteg segély a gyerekek után, aztán tarthatod el őket napi 48 órákat dolgozva :D
márc. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
12%

Még nem is vagytok együtt, csak dugópajtik vagytok és máris az anyagiak miatt remegsz?

Ne szólj bele szerintem, ez a szülei és az ő dolga.

Nem vagy a vőlegénye, nem kérted meg a kezét, nem vagy a férje….

Máris pénzt akarsz.

Szerintem inkább tanulásra kellene buzdítanod.

márc. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem hagyd, egész életében lusta lesz. Ráköltheted a gatyádat is
márc. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%

Magyarán nincs jövőképe sem. Nem tud semmit. Eletképtelen.

Ha kivágnák utcára, egy nyomorult csöves lenne csak.

márc. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%

Ez nem red flag. Legalábbis ha nekem mondaná egy pasi, hogy engem családanyaként képzel el, csak kiderülne, hogy nem ugyanarra az életre vágyunk.


Erről dugci előtt beszélni kellett volna.

márc. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!