Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K.t.0212 kérdése:

Ha valakit le korlátozok messengerben akkor az a személy tud nekem írni?

Figyelt kérdés
A párom telefonjában le korlátoztam egy lányt aki folyamat írogat neki stb. A párom nem tud róla és szeretném ha nem is tudna. Így hogy ezt a lányt le korlátoztam a lány tud neki írni? És ha igen akkor az meg jelenik a Messenger chateknél? Pl úgy dönt hogy ma ír neki a lány, akkor ahogy belép a párom a messengerbe ott lesz elől és látja hogy irt neki? Vagy csak akkor látja a párom ha rákeres a nevére?

márc. 8. 05:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
78%
A párod sem piskóta, de te is nagyon undorító vagy.
márc. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
75%

Én se értem, hogy miért alázod meg magad ennyire. Hadd vigye a csaj ha vihető. Nem ő az egyetlen férfi a világon jó reggelt! Amit csináltál attól még az is jobb lett volna, hogy megbeszéled a pároddal, hogy zavar a kommunikáció köztük és ha nem tiltja akkor kirakod.

Bár teljesen tök mindegy mit csinálna, mert ha találkozik vele akkor ennyi. Ráadásul más lányokkal ugyanúgy megteheti. Nem fogod megakadályozni!

Egyedül úgy, hogy ne legyen hűtlen, hogy szakítasz vele akármennyire szereted. Majd kiszeretsz belőle és mással ksmerkedsz, akinek csak te kellesz! Amúgy ilyen "operációk" helyett inkább magaddal törődhetnél. Nyilván nincs önbecsülésed, varázsolni kéne önfejlesztés által...

márc. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Noren1989 ***** válasza:
80%

Semmi nem derült ki arról, h faszikàm visszaírosgat-e a nőnek, nem értem, h minek savazzàtok.


Ettől függetlenül a telefon magànszféra, nem nyulkapiszka.


Vélhetően buta vagy, mint a seggem. Inkàbb dobd ki a tsókàt, ha ennyire nincs bizalmad felé.

márc. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Írni nem tud, de a párod látni fogja, hogy lekorlátozta.... (valaki)


Az ilyennek amúgy nem sok értelme mert akkor ír neki instán.. meg amúgy is.. itt a baj komolyabb ha a párod esetleg vissza is írogat.

márc. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha a palid írni akar neki, akkor az app rákérdez, hogy "feloldja a korlátozást?", szóval ez már rád fog visszaütni 😅
márc. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
39%
Attól, hogy a párod telefonjában tiltottad, neked még tud írni. Szerintem fog is 🤣
márc. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogja látni, és a csaj sem fogja észrevenni a korlátozást (nem tiltás, hanem ez az új korlátozós funkció)


Viszont a Messenger egy külön mappába gyűjti a korlátozott embereket és az ő leveleiket, és ha a párod megtalálja, akkor teljes okkal lesz rád dühös.


Miért nem lehet őszintén beszélni vele?

márc. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a messenger létezik. Exem telepítette reggel a Vibert majd munka után letörölte (gépen be vagyunk jelentkezve Facebookba). Mikor rájöttem erre, akkor valami Discord szervert használtak...

Ha beszélni akarnak, beszélni is fognak

márc. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
91%
kapcsolatotok sosem működött :D
márc. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
30%
8. Jolvan persze ,sok amerikai filmet neztel te felkegyelmu !
márc. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!