Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K.t.0212 kérdése:

Ha valakit le korlátozok messengerben akkor az a személy tud nekem írni?

Figyelt kérdés
A párom telefonjában le korlátoztam egy lányt aki folyamat írogat neki stb. A párom nem tud róla és szeretném ha nem is tudna. Így hogy ezt a lányt le korlátoztam a lány tud neki írni? És ha igen akkor az meg jelenik a Messenger chateknél? Pl úgy dönt hogy ma ír neki a lány, akkor ahogy belép a párom a messengerbe ott lesz elől és látja hogy irt neki? Vagy csak akkor látja a párom ha rákeres a nevére?

márc. 8. 05:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
#11-es voltam, viszont köszi az ötletet. Nincs meg bennem a bátorság, hogy letiltsak valakit, így végül korlátoztam az adott illetőt.
márc. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Az van, hogy ha valakit korlátozol, eltűnik a chatedből, külön helyen tudod megnézni ezeket az üzeneteket. Nyilván, ha csak a csaj írogat nek és őt ez zavarja, nem vesz tudomást róla, nem fog feltűnni, a csaj meg csak azt fogja látni, hogy nem aktív messengeren és nem olvassa az üzeneteit. Viszont amint írni akar a lánynak, nehéz előhozni, de elő tuda hozni a beszélgetést, és akkor látja, hogy korlátozva lett a lány, szóval ha engem kérdezel, és pici vaj is van a füle mögött, nem éri meg, maximum arra jön rá a párod, hogy milyen jól el lehet rejteni a szemed elől így a többi lány üzenetét.
márc. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Ne lepődjön meg senki, ha az alábbi üzit fogja megkapni a kérdezőtől:


"te meg egy idióta, felfuvalkodott ostoba buta hólyag vagy. Kár hogy apád nem a kutyába rakott te kotonszökevény. Eregy innen azt rontsd máshol a levegőt"

márc. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!