Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, hogy társaságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy társaságban néha szégyenkeznem kell a párom miatt, mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
Nagyon szerelmes vagyok, külsőre és belsőre egyaránt tökéletes, pont olyan, amiről mindig is álmodtam. Van azonban 1 dolog, ami zavar benne, és nem is igazán tudom, hogy mit tehetnék, elvégre nem tehet róla. Pár hete sikeresen védtem meg az értekezésem, utána megünnepeltük a barátaimmal, családtagjaimmal, munkatársaimmal. Felmerült egy kérdés, amiről többen kifejtették a véleményüket, majd a páromat is megkérdezte az egyik barátnőm, hogy ő mit gondol a témáról. Komoly kérdés volt, de teljesen elpoénkodta a választ. Utána beszéltünk róla itthon, kiderült, hogy nem ismerte a kérdésben szereplő egyik szót és nem akart hülyeséget mondani. Korábban is előfordult már, hogy egy teljesen hétköznapi kifejezés jelentését nem ismerte, nekem kellett elmagyaráznom.
márc. 10. 15:13
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
96%
Tanuljon, fejlődjön.
márc. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
87%

Ez off lesz, előre megmondom.


Nekem is volt ilyen párom, szakítás lett belőle. Nem működik, ha nem vagytok egy értelmi szinten.

márc. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ő kell, akkor fogadd el, ahogy van. Ha nem, akkor ...
márc. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező mi volt az a szó? Mert lehet nem ismeri a szót, de a témával kapcsolatban lenne véleménye.



Pl. ha te nem tudod, hogy mit jelent a díszfunkcionális család, de ha elmagyarázom másképp, hogy a jelentése a nem működő család akkor lehet hozzá tudnál szólni nyugodtan.


A lexikális tudás, a szókincs bővítése ajánlatos, de nem egyenlő feltételesen a tudással az élet más területein.

márc. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
54%

4

Egy ponton túl már maga a műveletlenség ciki.


Nyilván ha tengerbiológiai szakkifejezéseket durrogtattak, akkor nem csoda, hogy mondjuk egy könyvelő nem tudott hozzászólni. (Csak példa.) De aki nem ismeri mondjuk az általad említett "diszfunkcionális" kifejezést és ki sem tudja sakkozni, hogy mit jelent, az ostoba és kész...

márc. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ezen semmi szègyellnivalò nincs. Azzal poènkodik valaki,amivel akar. Szerintem jòl kivàgta magàt. Feltalàlta magat. Tiszteld inkabb azt a bàtorsàgàt,hogy beavatott a bizalmàba ès elarulta az igazsàgot otthon. Pàrkapcsolatban nincs szüksèg tudomanyos hàtterismeretre. Nem munkahely.
márc. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
78%
Csak egy példa volt, én attól sokkal jobban kiakadnék ha nem tudná használni az evőeszközt, vagy böffögne össze-vissza. Persze a kérdező döntése, de ha szerelmes, szerelmesek egymásba akkor nem kéne azért kidobni, hogy nem olyan tanult. Tanulni sose késő. Ha a párja vevő rá akkor lehet belőle bölcs nyugodtan.
márc. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
91%
A tudatlansága vagy a linksége miatt szégyenkezel? És csak társaságban?
márc. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
73%
Az nem baj, ha elbagettizálja a kérdést, de legalább exhumálta magát utólag?
márc. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
Ez milyen társaság? Én nem gondolom magam hülyének, sok idegen eredetű kifejezést ismerek, de ha valamit nem ismernék, és nekem szegeznének baráti társaságban egy kérdést, visszakérdeznék, hogy mit jelent a szó, még nem hallottam. Az elpoénkodás sem feltétlenül gáz egy baráti összejövetelen, csak kérdés, miért nem lehet visszakérdezni. Lenéznék őt? Mert az szerintem gázabb, minthogy valaki nincs tisztában 1-2 szó jelentésével.
márc. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!