Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg létezik olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik olyan, hogy ha valakinek új párja lesz, az ex barátnője ráír az új barátnőjére, hogy eláztassa és még képernyőmentéseket is küld neki?

Figyelt kérdés
márc. 11. 18:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%

Jelen.

Rögtön letiltottam. Azóta is utál, már látatlanban utált.

5 év telt el, azóta mi osszehazasodtunk

márc. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
Igen, vannak ilyenek. Így akarnak bosszút állni, amiért otthagyták őket.
márc. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%

Van, aki figyelmeztetni akarja az utódját. Egyik bántalmazó se kezdi

úgy az új kapcsolatát, hogy őszintén elmondja, kiért menekült el az előző áldozata.

márc. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Pontosan ahogy a 2-es írja

Pedig nem miattam költözött el

Mi később ismerkedtünk meg

O addigra rég odakoltoztetett egy hapsit

De akkor is!😀

márc. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%

Az én férjem nem bántalmazó pl

Viszont az exe pszichopata az hetszentseg

márc. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nagyon szégyellem magam a helyében, hogy idáig süllyedtem az emberi méltóságomban.
márc. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
47%
Magyarok vagyunk, így igen.
márc. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

3#


Ezzel a hozzászólásoddal már a "Veletek is csinált ilyet az exetek?" kérdésben is csúnyán beégtél. Szerintem ne erőltesd!


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


(Ha valaki kíváncsi, az 1-es hozzászólás az övé)

márc. 11. 20:42
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Létezik bizony. Ahogy a női szolidaritás is, különösen ha férfiakról van szó. Pont ezért működik.
márc. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
37%
Fordított esetben ez azért nem megy, mert ha az ex pasi ír rá az ex nője új pasijára, az írhat akármit, hiába írja, hogy "Te figyelj, nem te vagy neki az egyetlen, jobbra balra szexel, és ha felhozod neki, még azt fogja kihozni, hogy te váltottad ki belőle, és a hiányosságaid miatt rohangál más karjaiba, majd jól szét aláz, hogy ki miben volt jobb nála, egyéb érzékenyítéssel és bűntudatkeltéssel megspékelve, és mellesleg szeret rászállni a pasijai pénztárcáira is", az új csávó az még ha el is hisz belőle bármit, kijön belőle a versenyszellem, hogy bebizonyítsa, hogy mellette nem fog ilyeneket csinálni, mert jobb, mint az exe volt, talán még a hóra is kihívja. Jobban kiáll a pasi a csajáért mint a csaj a pasijáért.
márc. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!