Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is csinált ilyet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is csinált ilyet az exetek?

Figyelt kérdés
Összejöttem nem rég egy nővel, jól is indult minden, de amikor ezt a volt barátnőm meglátta, ráírt az új barátnőmre, és rommá áztatott, majd küldött neki néhány screenhostot, persze beszélgetésből kiragadott mondatokat, amibe belemagyarázható ez is, és az is. Veletek is csinált ilyet az ex? Miért? Mire jó ez? Főleg ha már nem akar semmit.
febr. 17. 09:33
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
43%

Gondolom figyelmeztetni akarja a nőt szolidaritásból. Egyik bántalmazó se kezdi úgy a kapcsolatot, hogy elmondja, hogy ő bántalmazó. Ahogy a megcsalók se ezzel nyitnak.

Nagyon helyes! Több ilyen bátor nő kéne!

febr. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
100%
Inkább beteg..
febr. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
87%
Hát az exnél van baj a toronyban az biztos...
febr. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
11%
Fúj mi ez a férfigyűlölő feminőcizmus, ami az első hozzászólásból jön? Tiszteld a férfiakat! Lehet hogy anya szült, de apa nemzett, és ez alól senki sem kivétel!
febr. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
100%

1

Hát nem tudom, a barátnőkre irogató ex nekem sokkal inkább hozza azt a tipikus beteg szociopata típust...

febr. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
74%
0%! Ha ennyire utálod a férfiakat, inkább csajozz! Legalább lefoglalják egymást a férfigyűlölők és nem botlunk beléjük.
febr. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
100%
Engem minden exem lehord más pasiknak hogy senki ne akarjon velem összejonni. Tipikus.
febr. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 A kérdező kommentje:
De ha nem akar már semmit, akkor minek szabotálja az új párkapcsolatát a másiknak?
febr. 17. 10:07
 9/68 anonim ***** válasza:
100%
Én kicseszettül pipa lennék az exbarátomra, ha kontextusból kiragadott képernyőképeket küldözgetne a pasimnak. Ez olyan, mint amikor a munkahelyemen valaki felnyomta a HR-nél a kollégáját kifotózott beszélgetésfoszlányokkal. Ja de persze a saját gyalázkodását elegánsan kihagyta az egészből.
febr. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
79%
Természetesen fordított esetben is undorító dolog, de egy férfi ritkábban fogékony a barátnője ex pasijának a gyalázkodására, és ritkábban hozza össze őket az ex nő szidása, mint fordított esetben. Ráadásul a férfiben felébred ilyenkor a falkavezér ösztön, ami annyit tesz, hogy "csak azért is megmutatom, hogy jobb vagyok mint az exe, és elérem a barátnőmnél, hogy ilyet ne hozzak ki belőle, mint az elődöm."
febr. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!