Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom szerintem a nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szerintem a nagyon fiatal lányokra bukik... Hogy deríthetném ki az igazságot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap úton voltunk és a párom elég feltűnően megbámult egy járdán sétáló kislányt. Álltunk a pirosnál és megint arra nézegetett, szerintem azért hogy hátha beelőz minket és megnézheti, ami így is történt. Aztán észrevette, hogy figyelem és abbahagyta a bámulást. A kislány olyan 12 éves körül lehetett, rózsaszín iskolatáskával... Tehát nem egy 20 évesnek kinéző, mindenem kipakolom lányról van szó, ha ezzel jönnétek. Persze gondolhatnám, hogy csak meredt ki a fejéből, de több piros lámpát is kaptunk később és akkor nem bámult ilyen feltűnően a járda felé. Nem ez az első alkalom, hogy ilyesmit észreveszek. Múltkor kiszúrtam, hogy egy fb csoportban kirakott valaki a lányáról képet, párom görgette gyorsan az fb-t lefelé és túlgörgetett a lányon. Visszatekert a képhez és nézegette egy ideig. Szintén 11-12 körüli lehetett.

A szexuális életünket illetően, a szex nullára redukálódott. Konkrétan idén még egyszer se volt... Egészségügyi gondjai vannak és erre fogja, de egyre gyakrabban azt gondolom, hogy valami más lehet a gond... Viszont ha tényleg egészségügyi okok, rohadéknak érezném magam, ha elhagynám.

Saját gyereket nem szeretne, idegbeteg a téma említésére is, de mások gyerekeiért odavan, ők a központ ha gyerek van a közelében. Baráti társaságban végig a barátja 13 éves lányával volt elfoglalva, a barátaival szinte nem is kommunikált, pedig ezer éve nem találkoztak. Szinte olyan volt, mintha flörtölne vele. A lányt csomószor a szerelméről kérdezgette és tudni akarta, hogy néz ki a kissrác, mindenféle nem túl kedves megjegyzést tett a fiúra, mintha féltékeny lett volna. Igazából ez az alkalom volt a legfeltűnőbb, ekkor kezdtem gyanakodni és azóta próbálom figyelni a jeleket.

Valami ötlet, hogy kiderítsem az igazságot? Telefonja és tabletje kódolva, és ha nézegetne is ilyesmit, lenne annyi esze, hogy privát módban tegye.


márc. 11. 20:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Figyeld továbbra is és ha észreveszed, hogy bármilyen lánnyal nem úgy viselkedik szólj a szülőknek.
márc. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
+ Rendőrségnek.
márc. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem meg ne figyeld semeddig, hanem hagyd ott. Egyértelműen pedofil, te se véletlen kérdeztél.
márc. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Mindenképpen légy résen+ az lenne a legjobb ha a telefonját is valamikor meg tudnád nézni. Ha igaz amit írtál, akkor én semmiképpen se terveznék vele hosszútávon, és ha okot adna rá akkor rendőrség
márc. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
8%

nalad is idosebb vagy 15 -20 évvel a palid gondolom.. mid csodálkozol ezen.

Test alkatod is ilyen ultra vekony lehet ebben biztos vagyok,

márc. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%
Ezt nem hiszem hogy egy ilyen világtalan vakegér szinten ostoba nő írta ki ebben a szájbarágós stílusban hanem maga a pedofil. Ha nem törlik érdemes lenne feljelenteni.
márc. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
18%
Fideszes igaz?
márc. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
41%
Majd Novák megkegyelmez neki.
márc. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
27%
A 6-os vagyok. Akik lepontoztak, nem veszitek észre a szándékosan ostoba, szájbarágós stílusát a kérdezőnek? Meg azt hogy fiatal lányként hivatkozik 11-12 éves gyerekekre?
márc. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
39%
6-osnál a pont.
márc. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!