Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne ebből a mélypon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ebből a mélypontból kimászni?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztünk össze barátommal, aki rendőrként dolgozik és egyrészt magasabb pozícióba került, emiatt mostanában több munkája akad, megesik hogy hétvégeken alig van otthon. Szóval nem találkozunk túl sokat. Egyik nap konkrétan sírva jött haza, hogy annyi olyan dolog van, amit ő nem akart látni, el nem tudnám képzelni, mire képesek egyesek.

Próbáltam vele beszélni erről, de mindig az a válasza, hogy nem tud ezzel mit csinálni, a beosztását sem ő mondja meg stb.


márc. 12. 08:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem bírja, akkor vagy pszichológus, vagy pedig munka váltás.
márc. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Úgy, hogy felmond és más szakmát választ mivel egyáltalán nem bírja, vagy elmegy pszichológushoz.
márc. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Váltás.. nem mindenki alkalmas erre a munkára.
márc. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos itt munkahely váltás a megoldás, ha ragaszkodik az egyenruhához, most ingyen lehet buszsofőrnek tanulni.
márc. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem szabad ott maradnia.
márc. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kemény meló rendőrnek/mentősnek/tűzoltónak lenni. Látsz olyan dolgokat, amiket sosem akartál volna.


Bántalmazott kisgyerek, rengeteg hulla, bedrogozott állatok...


(Utóbbi pont a munkahelyem mellett történt. Csávó nemtom milyen szer hatása alatt üvöltve rontott neki a rendőrautónak, rávetődött, és nemsokára meg is halt. Na, az egy élmény lehetett a rendőröknek)


És akkor ott volt a késelős eset, ami meg az otthonom közelében történt. Az újbudai incidens.


Teljesen megértem, ha ez számára lélekőrlő munka. Én is azt javasolnám, hogy keressen más munkát. Fizetés ide vagy oda, hamar tropára fog menni az idegrendszere szegénynek.

márc. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

5 évig voltam párkapcsolatban egy mentős hölgyeménnyel, rohadt kemény meló amit csinálnak. Nem egyszer úgy jött haza, hogy ő ezt nem bírja és kikészült, szeme előtt halt meg a terhes nő és hasonlóak.

Aki nem tudja külön választani a munkáját a hétköznapi életétől az egy érzelmi roncs lesz, nem véletlen, hogy ilyen munkakörben dolgozó emberek párkapcsolatai igen rövidek, inkább alkalmi kapcsolatokat keresnek. Akinek a párja napi szinten az utcán dolgozik az meg pláne retteg attól, hogy nehogy valami tettlegesség történjen.

márc. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tűzoltó voltam, lévén, baleseteknél rengeteg borzalmas dolgot láttam... ezeket a munkákat nem lehet hosszú távon űzni úgy, ha ekkora lelki megterhelést jelent.
márc. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!