Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem érti, hogy miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem érti, hogy miért zavar, amit csinált, nem tudom, hogyan kezeljem a dolgot?

Figyelt kérdés

Kisírt magának egy nagy értékű telefont (kb félmillió), majd elajándékozta. Már neki sem akartam megvenni, igy viszont méginkább dühít a dolog, nekem ez félhavi fizetésem, nem kis pénz.

O viszont úgy véli, hogy a telefon az övé volt, ezért el is ajándékozhatja.

En viszont elvárom, hogy fizesse vissza a pénzt, ugyanis a testvérének nem akartam félmilliós ajándékot venni.


márc. 13. 14:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
Milyen köszívű vagy??
márc. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ritka nagy pofátlanság volt. Sajnos a pénzt nem fogja visszaadni, egyet tehetsz, hogy érzékeny búcsút veszel tőle.
márc. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
0%

Mért pofátlanság?

A barátnője kapta nem volt gondolom kitétel csak itt van Rita és kufírc.

Aki meg a mai világban sajnál 500000 ft-t az menjen szerzetesnek vagy tanulja meg kifejezni mit akar.

márc. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%
Lényegében veled vette meg testvérének a drága ajándékot! Gratulálok párodnak, van gerince.
márc. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el.
márc. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Párt kellett volna keresned, nem kisgyereket.
márc. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez kemény, nekem mikor a férjem vett meglepetésként egy új telefont az előfizetéséhez, kellemetlenül éreztem magam mert az ő telefonja sem mai darab de inkább nekem akart örömet okozni. Pofám leszakad milyen csajok vannak, evidens hogy adja vissza a pénzt, vagy a testvére fizesse ki neked.
márc. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Volt mar pár érdekes húzása, de ezen nem tudom magam túltenni.

Négy éve élünk együtt.

márc. 13. 15:12
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem csak lehúzott de még át is vert, én elgondolkoznék a helyedben a kapcsolat jövőjén.
márc. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%
De miért veszel neki telefont? Kiskorú, ha engem kérne meg a párom, hogy vegyek neki telefont, leesnék az ágyról, úgy nevetnék. Ha meg nekem venne, vihetné is vissza.
márc. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!