Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem érti, hogy miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem érti, hogy miért zavar, amit csinált, nem tudom, hogyan kezeljem a dolgot?

Figyelt kérdés

Kisírt magának egy nagy értékű telefont (kb félmillió), majd elajándékozta. Már neki sem akartam megvenni, igy viszont méginkább dühít a dolog, nekem ez félhavi fizetésem, nem kis pénz.

O viszont úgy véli, hogy a telefon az övé volt, ezért el is ajándékozhatja.

En viszont elvárom, hogy fizesse vissza a pénzt, ugyanis a testvérének nem akartam félmilliós ajándékot venni.


márc. 13. 14:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
20 nem dobja ki mert biztos jó p.nci..már bocsánat. Az ex főnököm is mindíg nyavajgott hogy nem talál normális nőt, meg a mai nőket csak a pénz érdekli, ha otthon van sem házias stb..aztan felszedte mindíg a díszp.csakat ( van akivel évekig együtt volt az igaz) akik meghatározott ekszereket kértek, nem volt mindegy hova viszi nyaralni, stb, es csodálkozott hogy milyenek. Volt egy kolleganő a másik munkacsoportból, kedves aranyos, nem ilyen idióta , na az nem kellett..remélem a kérdezőnek t
márc. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
21 vagyok..Remelem a kerdezonek tobb esze lesz, ezt akartam írni a végére.🙂
márc. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Bammeg!!!! Ez durva!

1,

Eleve nem sírnék ki magamnak ilyen drága holmit.

2,

Az meg alap illem szabály hogy: AJÁNDÉKOT NEM AJÁNDÉKOZUNK TOVÁBB!!!


Az megint más lenne, ha kisírja az új telót és a régi telefonját adja oda ajándékba. De ez... Pofám leszakad.

Nem tudom mennyi ideje vagytok együtt, de akinek magyarázni kell, hogy ez miért gáz, miért esett neked rosszul, azzal én nem lennék együtt. Vegyen telefont a tesójának saját pénzből!

márc. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
3-hoz: A kérdezőnek éppen "csak úgy terem" fél hónap alatt, másnak 2 hónap alatt és több hónap alatt szedi össze esetleg! Csendben bölcsesség maradt volna!
márc. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Megteheti. Te a balfek tipus vagy. Most rajtad rohognek otthon.
márc. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!