Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hónapja állandóan beteg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja állandóan beteg, ezért nem találkozik velem. Ti elhinnétek?

Figyelt kérdés

A “párom” (bár már nem is tudom annak nevezni) az elmúlt 3 hónapban kb. 10 találkozót mondott le betegségre hivatkozva (taknyos, lázas, megy a hasa, köhög). 2 alkalommal jött össze a találkozó, akkor úgy tűnt, hogy minden rendben így nem firtattam a dolgot, gondoltam tényleg csak sokat betegeskedett mostanában, de utána újra több alkalommal megtörtént. Most én is lázas beteg voltam 1 hétig és én se mentem volna ilyen állapotban sehova, ezt megérti az ember, de van ilyen, hogy 3 hónapon keresztül mindig akkor, amikor találkoznánk?

Táppénzen 1 napot sem volt, elég munkamániás, de ha annyira rosszul lett volna dolgozni se tud menni, én se tudtam volna a héten dolgozni…

Ami miatt felteszem ezt a kérdést, hogy én úgy érzem már nem vagyok fontos neki csak gyáva ezt kimondani, de ha meg nem hazudik és tényleg nehéz hónapjai vannak, akkor meg nem fair emiatt eltàvolodnom nekem is tőle. Így tanácstalan vagyok.


márc. 15. 22:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha munkába tud menni, akkor veled is találkozhatna. Dobd ki.
márc. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ma este is fél órával előtte írt, hogy nem tud jönni, mert nincs jól, megy a hasa. Nagyon felhúztam magam, hogy ennyire nem tisztel se engem, se az időmet, de arra is gondoltam, hogy ha tényleg beteg akkor nem rághatok be amiatt, hogy beteg…
márc. 15. 22:39
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már nem hinném el. Kidobnám, amúgy is erre játszik.
márc. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Tisztára, mint egy ex "barátom" a K. Dani. Felejtsd el a pasit, nem akar veled lenni, kár rá az idődet vesztegetni.
márc. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem akar veled találkozni. Illetve nem veled akar találkozni.
márc. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem akar szexelni. (Lehet ott se egészséges) Ennek vége van. Aki már itt tart az kb 1 lépésre van a szakítástól.
márc. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

WTF, tényleg vannak emberek akiknek 3 hónap "elkerülés" tíííííííííííz (!!!) lemondott találkozó után sem esik le a tantusz, hogy le akarják pattintani???

Hagyd a csudába, te ne keresd, ne ajánlj fel több időpontot találkozóra. Ha pár nap után nem ajánl fel magától időpontot, lehetőséget a találkozóra akkor egyértelmű az ábra (bár szerintem így is).

márc. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy mit hiszek, nincs rá szükségem.
márc. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én már nem szoktam keresni, nem ajánlok fel új időpontot, nem kérek új időpontot. Ő szokott írni/hívni, hogy meggyógyult, tudunk találkozni, aztán az időpont előtt megint van valami baja. Utána jön a “szeretlek, hiányzol, nem bírom már nélküled”. Szóval én már amúgy hagyom. Ezért nem értem mire megy ki az egész.
márc. 16. 00:19
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Fura . Én kétszer voltam influenzás, lázas stb egymás után és az exem már nem hitt nekem. Meg azt mondta neki hiányzik a szex. Persze!!! Ő volt a pasi !!!

Az egészből annyit értett meg hogy kell neki a szex , milyen kedves és megértô alak volt 🙃

márc. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!