Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegesitene,ha a barátod még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesitene,ha a barátod még másnap délben sem olvassa el az előző nap írt üzenetedet?

Figyelt kérdés
márc. 17. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen
márc. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Én ezt szoktam meg a csajoktól, szóval ennyi idő után még nem zavarna, hosszabb már fura. Bizto dolga van
márc. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Vannak barátaim, akik szerint az a normális, ha kb. naponta egyszer váltanak üzenetet a párjukkal. Én ezt nem tudnám elképzelni. Amelyik pasi ilyen ritkán írt vissza nekem, az hamar elvesztette az érdeklődésemet. Mindenkinél ott van 0-24-ben a telefon. Ha akarna, tudna írni.
márc. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Nálam nincs ott 0-24, vagy nincs net. Nem is értem miért lenne ott mindenkinél.
márc. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben okot sem adott rá, miért válaszolt ilyen későn, akkor igen.
márc. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem kell feszt írni meg egyszerre reagálni...de ez így nem oké. Pláne ha amúgy nem ilyen.
márc. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%
Inkább te idegesítesz a 30. kérdéseddel. 🤣
márc. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Nyilván, ugyanis ha tényleg a barátom lenne és nem csak a qrópajtim, akkor foglalkozna velem, felhívna, írna vagy akár együtt töltenénk a hétvégét. Ez így ebben a felállásban szerintem nudli, nem kapcsolat, már ne haragudj!
márc. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szólna előre, hogy dolga lesz másnap délelőtt és csak akkor fogja tudni megnezni akkor igen. Ha szól előre akkor persze nem. Mivan ha fontos? Ha mondjuk bajba kerülsz azért írsz neki, ez így nem tűnik olyan embernek akire lehet számítani
márc. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!