Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet erre még valamit mondani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet erre még valamit mondani?

Figyelt kérdés

Párommal utobbi időkben eleg sokat vitáztunk, foleg azon hogy heti rendszerességgel iszik. Nem lenne gond ha van mikor úgy jön ki, de ez egész évben mi dig igy van. Nyaron van hogy heti többször, akkor nem bodultsagig mondjuk, vagy unnepeknel fordul elő.

Nagyon ketsegbeejto, ugyanis az o csaladjaban is volt haláleset alkoholizmus vegett es az enyemben is valoszinu az volt oka egyik családtagomnak. Nem vagyok antialkoholista, de sokallom ezt hogy egyszeruen muszaj meglennie a heti szintű ivasnak. Tudom sokan vannak akik szerint ez egyaltalan nem gond, de nekem sajnos nem sikerul ezt elfogadnom.

Rengeteget beszeltunk rola, nagyon szeret de nem erti meg miert kell ebbol problemat csinalni. A beszelgetesunk vege a hetvege soran tobbszor az lett hogy nincs értelme folytatni, de ő velem szeretne maradni. Mondtam nekem igy nem megy. Ma megkerdeztem gondolkodott e a nap folyaman kettonkon es hogy tudna e valtoztatni, hisz valltig allitja hogy bennem talalta meg akit keresett es velem kepzeli el a jovobeni terveit, ezt mar sokszor hangoztatta. Szaz szonak is egy a vege, inkabb eltud engedni. Tehát neki fontos az ivás.

Én tényleg sok modszerrel megprobaltam hatni rá, miert nem jó ez, miért lenne nehéz a kompromisszum, hiszen annak orulnek ha max havonta inna, megis annyi beleferne hogy legalabb ne heti rendszeressegu legyen. Ugy nez ki hiába.

Meg nem elunk egyutt, holnap reggel megyek haza, nem tudom addig mondjak e még valamit. Ha eszemre hallgatok hagyjam, de nagyon szeretem és nagyon nehéz. Nemsokára hazaér, de fogalmam sincs mit kezdjek a gondolataimmal...

Mindketten 30 koruliek vagyunk és egyebkent rendes ember,nem egy hányaveti alak.

Koszonom a segito szandeku valaszokat



márc. 17. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem, ennek ennyi. Én is mennék a helyedben, ez csak rosszabb lenne idővel és most még szerencsés helyzetben vagy, hogy szabadon eljöhetsz. Én is nagyon szerettem férfit, valahol most is, de el kellett engedni. Te fontosabb vagy a saját életedben, mint ő.
márc. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Szakíts, nincs okod vele maradni
márc. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Ha neki fontosabb az ivás, mint te, akkor itt már nincs mit mondani.
márc. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Úgy gondoljátok nem vagyok zakkant? Nem mondott ilyet, csak már kezdem azt érezni ahanyszor megfogalmaztam ezt. Vajon normális vagyok-e?

Én is meginnék vele egy-két havonta egy keveset, ha megkivanom, de sokszor azert nem teszem hogy ne szokjon még rá a plusz "adagra". Nagyon rossz érzés és félek, annyi rosszat hallani hogy mindenkinél kezdodott valahol az alkoholizmus.

márc. 17. 20:07
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ő már alkoholista kérdező. Hagyd el.
márc. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy lesz még olyan férfi az életedben, akinek te leszel az első.
márc. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Csak nagyon szeretem
márc. 17. 20:42
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt akarod, hogy megverjen?
márc. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is egy éve "gyászolom" a kapcsolatomat, de ez van, tovább kell menni.
márc. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha rajta múlik iszik. Nem leszel előbbre ha a kedvedért nem teszi, majd újra kezdi később. Húzni tudod vele az idődet, megváltoztatni nem tudod. És látod, inkább elenged. Szerinted szeret téged. Az alkoholt még jobban szereti.
márc. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!