Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Három éves kapcsolatot azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három éves kapcsolatot azt hiszem,hogy szó nélkül zárt le a volt párom.Mult héten írta,hogy sok vagyok neki sokszor,de megbeszéltük. Aztán egy hete hiába keresem,nem ír,nem veszi fel a telefont.Mit csinálhatok?

Figyelt kérdés
Hét végén kikeszultem,közeli barátom lett beteg,munkahelyemen voltak bajok és hiába kértem,legyen mellettem,meg csak azt sem mondta,hogy b..szodj meg. Tudom,vannnak hibaim nekem is. Kérdezem tőle,h vége,ez azt jelenti? Semmire sem valaszol. Hogy lehet ezt feldolgozni hogy egy szó nélkül hagy el,az,akiben bíztál, terveztél vele?
márc. 18. 07:04
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Mit csinálhatsz? Semmit. Hagyd békén és lépj túl rajta. Nehéz, de ignoráld. Tiltsd le mindenhonnan, hogy ne tudja felszakítani a sebeid, mire jobban leszel.
márc. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Zárd le, ez ennyi volt. Ha valakinek sok vagy, akkor az vagy. Ezt nem tudod jóvá tenni,mivel vagy eleve nem is szeretet soha vagy tényleg megfojtod a másikat. Tök mindegy melyik a kettő közül ez esetben.
márc. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Nem hiába nem veszi fel. Vége.


1,2,3,12 év... Vége tökmindegy hány év. Nem kell soha túlkomplikálni

márc. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy pont ide irt ki kérdést erről, ha kicsit lejjebb lapozol meglatod, miket irt rolad. Ezek után orulj, hogy megszabadultal tőle.
márc. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Túllépsz a dolgon. Valszeg tényleg sok voltál neki. Nem vagytok lelki társak. Majd egyszer jön valaki, aki igen
márc. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pontosan ő tett fel kérdést, hogy vajon mennyire volt gyökér! De különben még ezután is letojta a helyzetet! Egyrészről kiosztottam, hogy nagyon és kezelésre szorul. Másrészt szurkoltam azért, hogy szakíts vele. Úgyhogy ezt most szépen elmondom neked is. Nem érdemel meg téged és jobbra vagy hivatott! Sajnálom és kitartás! Az ilyet nagyon durván el kell hajtani!


35/F

márc. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!