Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normalis, hogy masokat is kivanok?N

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban elek egy eve, helyesnek tartom a baratomat, rendszeresen elunk szexualis eletet.


Viszont ettol fuggetlenul gyakran álmodom arrol, hogy mas ferfiakkal szexelek es almomban tudom azt is, hogy van parom megis ugy dontok, hogy folytatom, mert annyira izgat. Néha napközben is gondolkozom ezen pl amikor latom, hogy néznek a ferfiak es nekem is tetszik a masik, hogy de jo lenne vele lefekudni.


A kapcsolat alatt volt ra pelda, hogy kifejeztek irántam tetszesuket pasik es siman lefekudhettem volna, de elutasítottam.

Szoval van bennem egy erkolcsi gat, de szoktam tunodni azon vajon a pasim nem elne a lehetoseggel, ha szep csajok probalkoznanak? Vajon en vagyok a hülye, hogy nem teszem meg ezeket?

Valamint normális, hogy ilyenek eszembejutnak, hogy lefekudnek xy pasival? Azelott nem voltam ilyen, soha nem erdekelt a szexualitas ennyire..lehet korral jar a noknel ez?


márc. 18. 10:31
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Es nem szeretnek nyitott kapcsolatot, monogam kapcsolat hive vagyok. Igazabol az erdekelne ez mennyire normlis? Mas nok is vannak ezzel igy?
márc. 18. 10:32
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Igen, én is így voltam vele, küzdöttem ellene, mert azt diktálja a társadalmi-erkölcsi nyomás, de én már elfogadtam, hogy a párkapcsolatosdi nem nekem való és szexkapcsolataim vannak. Én így vagyok igazán boldog, nem kell szívnom a párkapcsolattal járó nehézségekkel, nem kell nemet mondanom egy jó pasira, miközben kívánom stb.
márc. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
21%
Normális, csak nem vagy szerelmes.
márc. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
21%
Mekkora k..a vagy. Hihetetlen, hogy ilyen nőknek van palijuk.
márc. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4, mar miert is vagyok k..?😂😂 mert almomban álmodok mas pasikrol? vagy mert gondoltam mar arra, hogy hm de helyes ezaz xy milyen jo lehet vele az agyban? Es soha nem leptem felre, mindenkit elutasitok? De nagy k vagyok💁‍♀️
márc. 18. 11:25
 6/16 anonim ***** válasza:
53%
Engedd el, ez a kommentelő mindenkit lekvázik, aki szexuális vonzalmat mer érezni férfiak iránt. Biztos abban a hitben élt, hogy a nőknek nincsenek igényeik, lerakja a sarokba oszt’ mehet mellette csajozni.
márc. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
27%
Nem vagy szerelmes úgy normális mit érzel, gondolsz mások iránt teljesen.
márc. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Ezzel szerintem mindenki így van, főleg a nők. A legtöbb férfi ismerősöm ahogy idősödik, úgy enged le, de a nők igazából 30 felett kezdenek el élni, férj ide vagy oda 😁
márc. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

6, igen, szerintem is egy ferfi írta. Ezert is erdekel a nok velemenye, mert tudom sok ffi szerint egy nonek nincs vagya es a nok csak kotelessegbol szexelnek. Pedig kezdem ugy gondolni mi nők is pont ugy kivanjuk, mint a pasik.


Koszonom a valaszokat, eddig ugy tunik ez eleg gyakori :)

márc. 18. 12:15
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
N 40 vagyok, előfordult már velem is, nem engedek a kísértéseknek, nem borogatom fel az életet gyors légyottok miatt, de igen, kívántam már meg mást is.
márc. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!