Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másokat is zavar ha a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másokat is zavar ha a párja előtte sok nővel volt akik ráadásul nem is a legszebbek/normálisabbak?

Figyelt kérdés
Van egy fél éves kapcsolatom jelenleg. Nagyon sok exe van. Város kurvi akik szétcsalták, vagy esetleg buta csúnya c lány, 40nek kinéző bénák és 1-2 normális. Igazából nem zavarna ki mit csinált, leginkább azért zavar hogy ezeket beszámolta nekem. Nekem kettő exem van, mindkettő teljesen normális szerintem mégis magyaráz hogy hát undorítóak. Tehát valójában miatta kezdtem el a múltjába “kutatni” mert ő minden áron véleményezte a volt párjaim miközbe chhh…
febr. 26. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem személyesen nem zavarna, mert egyáltalán nem lennék egy hímringyóval kapcsolatban.
febr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Ha megtudom, hogy cigány pinàba is bedugta, meg átment a fél városon, azonnal kuka lesz. Nincsen gusztusom átjáróházhoz és nem is tisztelem ezért.
febr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%

Ha kecskébe, ha zsidóba, ha csúnyába, butába, romába, prostiba mártotta volna bele tovább nem lennék vele, mert könnyűvérű.


De mondjuk te honnan tudod, hogy buták, csúnyák voltak, ismered őket? Vagy ítélkezel?

Ha te azt csinálod akkor miért baj, hogy szerinte a te exeid se voltak normálisak?


Egyáltalán minek vagy még vele ha zavar?

febr. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Aki még mindig a zsidózásnál tart, elmebeteg.
febr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, mikori exek ezek, ha a 20-as évei elején kalandozgatott összevissza, az nem izgatna, de egy szűrésre elküldeném.

Ha három napja találta ki, hogy na ő most aztán megkomolyodik, akkor azért lennének fenntartásaim. De mondjuk ha egy ideje tartó, normális kapcsolatban derülne ki a dolog, akkor nem foglalkoznék vele.

febr. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát engem azért zavarna, ha ennyire igénytelen. Ez kb a "mindenkit megdugok, aki leáll velem" kategória, és ez engem eléggé kiábrándítana. Alapból is, de meg így mégis miért, hogyan lehetnék benne biztos, hogy velem nem azért van együtt, mert nem futottam el, hanem mert tényleg engem akar? Az meg plusz sértő lenne rám nézve, hogy egy szintre sorol az útszéli c. prostival. Kösz, nem. Alapból amúgy nem szoktam tudni, hány exe van az adott pasinak, azt meg főleg nem, hogy konkrétan kicsodák, na de ha így kiterítené elém a múltját, akkor én is amondó lennék, hogy ez azért így nincs rendjén. Az hagyján, hogy cikizi az exeidet, az ő múltjából kiindulva van akkora suttyó, hogy ezen ne kelljen meglepődni.
febr. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%

20 voltam mikor összejöttem a férjemmel ő 23 volt.


A fél várost végig dugta mert nem találta meg a pluszt a nőkben. Próbálkozott csúnyábbaknál is háth ott meglesz az amit keres de valahogy soha nem érzett senkit igazinak.


Nem érdekelt a dolog. Úgy voltam vele hogy legalább tapasztalt az ágyban, tudtam hogy gumival védekezik így bajom se lehet.


Nem szoktunk erről beszélni kiélte magát és kész.


Jelenleg 2 gyerekünk van és 9 éve vagyunk házasok. Azóta is ég a tűz.

febr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!