Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tűnt a vonzalom?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt párommal, minden rendben ment ezalatt az idő alatt, nagyon jól elvoltunk azonban az elmúlt napokban valami drasztikus vonzalom vesztést érzek magamon. Egyszerűen kényelmetlen, mintha valamit hiányolnék de azt pontosan én sem tudom mit. Az egészben a legérdekesebb hogy ez fordítva nem igaz, tehát ő benne nem inogott meg semmi csak is bennem, ugyanúgy megvan a vonzalma irántam mint ezelőtt.


Ugyanúgy szórakozunk mint máskor is, közös bulik haverokkal vagy csak együtt tényleg semmit nem lehet észre venni csak én érzem magam érzelmileg teljesen 0-nak.


Mondhatni kicsit semleges lettem hozzá de egyben úgy érzem mégis szeretem, nagyon nem akarom elveszíteni ezt a lányt megtettem eddig is mindent érte és most is megszeretnék hogy újra szeressem, de nem tudom tényleg mi a hiba vagy hogy mégis mit rontottam el magamon. Más lányok egyszerűen nem is érdekelnek akárki akad visszautasítom vagy szóba sem állok vele, nincs semmi vágy mások iránt.


20F



márc. 18. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Elmúlt napokban? Hm, szerintem ha így fogod magad érezni cirka 1-2 hónap környékén is, sőt taszító lesz számodra akkor valószínű, hogy elmúlt a kezdetleges vonzalom, ha gondolod meg lehet próbálni vissza hozni valahogyan, feldobni a kapcsolatot és ha az sem segít akkor jobb lenne szakítani...
márc. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk szerelmet nem írtál, csak szeretetet szóval több mint valószínű, hogy nem vagy szerelmes és amiatt érzed azt, hogy hiányolsz valamit, ami egyenlő a szerelemmel.
márc. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A csalódástol félsz. Lassan legyőzöd. Friedman: Félelem a sikertől cimű könyv írja le ezt.
márc. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
fiatal vagy ez termeszetes szinte.. ennyi volt ez a kapcsolat a reszedrol.
márc. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy szerelmes, csak a testi kapcsolat hozott létre benned bizonyos kötődést, de ez szerelem nélkül hamar megszűnik.
márc. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!