Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pappd87 kérdése:

Ha szeretem a feleségem, miért vonzódom erősen egy másik nőhöz?

Figyelt kérdés

Feleségemmel már több,mint 10 éve vagyunk együtt,7 éve házasodtunk össze. Sok hullámvölgy volt az életünkben,de mindig kitartottunk.A 2023-as év viszont mélypont volt az életünkben,nagyon megsokasodtak a veszekedések,amik egyre durvább szóváltásokba csaptak át.

Januárban kezdett kialakulni bennem egy érzés az egyik kolleganőm iránt.Vonzalomként tudnám legjobban leírni.De ez nem testi vonzalom elsősorban(nyilván azért az is van benne,különben nem lenne probléma).Nagyon szeretek vele beszélgetni,nagyon hasonlítunk.Reménykedtem abban,hogy elmúlik 1 hónap múlva ez az érzés,de még most is sokat jár a fejemben,nem tudom parancsra csakúgy kitörölni.

Munka miatt napi szinten találkozunk.

Mindemellett szeretem a feleségem és 2 kicsi gyermekünket,nem akarom őket elhagyni.Feleségemnek elmondtam,aki teljesen összetört.Most igyekszünk otthon a házasságunkat rendbehozni.De sajnos ez az érzés még mindig nem múlik,nem lett könnyebb a harmadik fél iránt.

Szerintetek mi lehet ez a fellángolás,érzelem? Ez el tud, el fog múlni idővel?Nagyon szenvedek emiatt.

Akinek volt már ilyen,kérem írja le a tapasztalatait!



febr. 28. 12:19
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
87%
Fellángolás. Elmúlik, főleg ha dolgozol rajta. Szinte mindenkivel előfordul, emberek vagyunk. De a feleségednek teljesen felesleges volt elmondani, főleg hogy ha tudod hogy ilyen rosszul érinti, és 10 év alatt ismerned kéne ennyire.
febr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
76%
Megfogod bszni, mert addig nem fog lekonyulni a faszod. Majd utána rájössz, hogy ez is ugyanolyan lyuk mint a többi. Ennek sincs aranyból. A feleséged helyében meg csak annyit mondanék neked, csá bébi, a soha viszontlátásra.
febr. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
89%
Szegeny nőre nem tudom minek kellett ezt a terhet rátenned...Így sokkal nehezebb lesz rendbe hozni.
febr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
78%
Innentol kuka a hazassagod. Feleseged biztos felre fog lépni es megnyugodhatsz hogy elég sok kan áll készenlétben hogy levarrja
febr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
89%
A feleségeddel van az egyetlen valódi viszonyod, minden más kapcsolatod felületes ismeretség. Abban a kis időben mindenki a szebbik arcát mutatja. Ahogy te is. A kolléganő előtt tökéletes férfinak mutatod magad. Feleséged előtt a valóságot. Pont eddig tartana nejednek is rácuppanni valakire akit felruházhat nem létező tulajdonságokkal. Máris vonzódna hozzá.
febr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 A kérdező kommentje:

Köszönöm az elsőnek, a normális hozzászólást.

Tisztában vagyok azzal, hogy nagy lelki teher ez a feleségemnek is,viszont úgy éreztem,muszáj tudnia.Azóta amúgy a veszekedések szinte megszűntek, közös erővel,ő is igyekszik dolgozni a házasságunkon.De nyilván látom,hogy szenved a gondolattól,és egyáltalán nem ez volt a célom.Feleségem próbál most türelmes lenni,ő is meg akarja menteni a családunkat.


A kérdésem inkább arra irányul,hogy egy ilyen harmadik fél iránti érzés el tud-e múlni,és kb mennyi idő kell ehhez?Hetek(amik már elmúltak), több hónap,esetleg 1 év vagy több?

Honnan tudom,hogy ez "csak" egy fellángolás?

Teljesen felőröl engem is ez az egész szituáció.

febr. 28. 12:53
 7/64 anonim ***** válasza:
100%

Ez fellángolás, vagy már mánia mert igazából annyira szeretnél külön élni a nejedtől. Ez semmiképp sem szerelem, a másik nőt nem ismered annyira, hogy annak nevezd, de persze ő se téged főleg ha csak a szép éned mutatod neki.

Azt vésd észbe, hogy hiába lépsz le azt a nőt meg a következőt is meg fogod unni.

Úgyhogy vagy összeszeded magad, vagy szenvedsz, mert a nejed fog kirepíteni téged.

febr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
31%
Mert a nő egy manipulatív egyén, akinek kell, amit te évek alatt megalkottál: a családod, anyagi javak, gyermekeid barátsága, stb. Nem érdemes ilyen nővel szemkontaktusban sem lenni, saját magad érdekében ne legyél nyitott ilyesmire.
febr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
79%
Nyomd el mélyen magadban és az asszknynak udvarolj inkább!
febr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:

7-es válaszoló: mániának nem nevezném,főleg ezen az alapon.Ha annyira szeretnék csak úgy külön élni a feleségemtől,ahhoz nem kellene más nő.


8-as válaszoló:

Nem kell neki,a harmadik félnek is van férje és gyermeke.Csak ő is beleesett ebbe a körbe,mert náluk is romokban hever a házasság.


Hangsúlyozom: Nem áll szándékomban ténylegesen megcsalni a feleségem! (Tudom,ez is megcsalás valamilyen szinten,hogy elkezdtem érezni más iránt...).

Határozottan szeretném megmenteni a családom,és határozottan azt szeretném,hogy elmúljanak ezek az érzelmek a másik nő iránt!De kétségbe vagyok esve,mert eltelt másfél hónap lassan,és nem lett könnyebb,miközben otthon meg jobb lett a helyzet,mert megszűntek a veszekedések és igyekszünk.És ez kétségbe ejt,miért nem tudom kiverni a fejemből továbbra sem a harmadik felet.Ennek mennyi idő kell (aki már tapasztalt ilyet)?

febr. 28. 13:12
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!