Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem foglalkozik velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem foglalkozik velem munka után?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt.

A kezdetektől kérlelem, hogy járjunk együtt mozogni, bárhova elmennék, falat mászni, edzőterembe, futni stb.

Így 5 év után gondolt egyet és elkezdett edzőterembe járni a haverjaival. Ez nekem nagyon rosszul esett.

Szeretek a párommal időt tölteni, de most heti 3-4x az este kilőve. Ez mégjobban idegesít, most teljesen egyedül vagyok esténként.. nincs sok barátom, szóval egyedül kell feltalálnom magam, de azt érzem ezt mind velem is csinálhatta volna a párom.

Nem szeretnék pióca lenni, de kicsit több együtt töltött időt igényelnék. A hétvégéket néha együtt töltjük, közös programokat csinálunk, néha pedig külön (családozás, barátok).

Kérlek leírnátok mi a véleményetek erről, nálatok ez hogy működik? Köszönöm szépen!


márc. 22. 07:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Szerintem van valakije…
márc. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

10. Válaszolónak válaszolnék.

Nem járunk külön a családjainkhoz, csak ritkán. A barátokhoz (mivel én a barátnőimmel néha beülök kávézni, enni, inni, ő szintén a srácokkal, ezért) külön járunk. Szóval pontatlanul fogalmaztam, elnézést.

márc. 22. 09:11
 13/22 A kérdező kommentje:

Szerintem nincs senkije, csak olyan érzésem van, mintha ennyi elég lenne belőlem.

Azt mondta az exeivel még kevesebb minőségi időt töltött együtt (egy légkörben, tehát akkor nem volt edzeni pl.) hétköznaponként, csak ők lefoglalták magukat.

márc. 22. 09:17
 14/22 A kérdező kommentje:
De akkor nem reagálom ezt túl? Valamilyen szinten jogos a fájdalmam?
márc. 22. 09:37
 15/22 anonim ***** válasza:
51%
A normális az, ha elegendő időt töltenek együtt a párok, ami mindkettőjüknek jó, viszont a te kérésed nem jogos, mivel így ismerted meg. Ezzel pedig "elfogadtad", hogy ő ilyen. A legtöbb ember nem fog megváltozni kapcsolatban csak azért, mert a másiknak így nem jó. Nem illetek össze. Vagy elfogadod, hogy ilyen, ahogy eddig is vagy szakítasz.
márc. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
5 én után szerintem önmagában az a fura, hogy nem éltek együtt. Együttélésnél is sok lenne heti 3-4 este külön program, de az még mondjuk úgy, hogy védhető, de így..? Nyilván ennyi alapján nem szeretnék ítéletet mondani az érzelmei meglétéről/hiányáról, de az eléggé levágós, hogy nagyon mások vagytok, más igényekkel, más elképzelésekkel egy kapcsolatról és annak normális működéséről. Így azért felmerül a kérdés, hogy érdemes-e tovább tűrni és nyelni, vagy még további 5-10 évet elpazarolsz az életedből, elégedetlenül és hiányérzetekkel tele, mígnem akkor sokallsz be, amikor már több a vesztenivaló is.
márc. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

15. Ezzel egyetértek, kivéve hogy így ismertem meg. Nyilván nem ezekkel a dolgokkal indított, és az edzőterembe sem járt, akkor sem, mikor én hoztam fel.

16. válaszoló. Együtt élünk.

De tény, hogy mások vagyunk, ezt az elejétől kezdve éreztem. Csak én összefele csiszolódnék.

Azért vagyok itt, hogy kicsit felmérjem a helyzetet, hogy ez máshol is így van? Vagy én vagyok elégedetlenkedő? Mert ha ez lehet jobb is, és a párom nem akar változni, inkább csak ennyire van szüksége, hogy legyek neki, akkor lehet, hogy inkább próbálkoznék még, mielőtt rámenne még erre 5-10 évünk. :/

márc. 22. 10:31
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Olyan kapcsolatokban van így, ahol nem működik a kapcsolat...Ezen nincs már mit rugózni. Leírták már páran. Nyilván nem vagy elég fontos neki, hogy ezen változtasson. Nem vagy elégetlenkedő, csak nem érdekled.
márc. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
81%
Tipikus pali,ezen nem lepődök meg. Sajnállak kérdező.
márc. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
De gáz ez a pasas...Kérdező, szerintem te is tudod a választ:(
márc. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!