Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem foglalkozik velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem foglalkozik velem munka után?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt.

A kezdetektől kérlelem, hogy járjunk együtt mozogni, bárhova elmennék, falat mászni, edzőterembe, futni stb.

Így 5 év után gondolt egyet és elkezdett edzőterembe járni a haverjaival. Ez nekem nagyon rosszul esett.

Szeretek a párommal időt tölteni, de most heti 3-4x az este kilőve. Ez mégjobban idegesít, most teljesen egyedül vagyok esténként.. nincs sok barátom, szóval egyedül kell feltalálnom magam, de azt érzem ezt mind velem is csinálhatta volna a párom.

Nem szeretnék pióca lenni, de kicsit több együtt töltött időt igényelnék. A hétvégéket néha együtt töltjük, közös programokat csinálunk, néha pedig külön (családozás, barátok).

Kérlek leírnátok mi a véleményetek erről, nálatok ez hogy működik? Köszönöm szépen!


márc. 22. 07:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nyilván azt fogja mondani,hogy az exeivel kevesebbet volt együtt, hogy majd te megnyugodj...Lehet ők is emiatt hagyták ott.
márc. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Haha, egy exem azzal érvelt, hogy bezzeg az előttem levő csaja élvezte az anált, tuti nekem is bejönne. Hát, egyrészt ő is hazudhatott, másrészt attól még, mert valami másoknak bejövős, nekem még nem biztos, hogy az lesz. Én idővel meguntam, hogy olyan szituációkba kényszerít, ami nem komfortos (pl a folyamatos anál-mánia, kb havonta előkerült a téma, hiába voltam rendkívül határozott a kérdésben), és szerintem nálad is eljön az a pont, amikor ez már tarthatatlan lesz. Nem vagyunk ugyanolyanok, ha neki elég belőled ennyi, te pedig többre vágysz, akkor ebben itt nem igazán van természetes, jó megoldás, mert valamelyikőtök erőltetésnek fogja venni, akármi is van.
márc. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!