Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem az anyósommal együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem az anyósommal együtt 11 éve gyűjtik közöse ellenem a bizonyítétkokat. Hogy lehet valaki ekkora szemtétláda áruló?

Figyelt kérdés
Anyós válást akar, ezt 12 éve bejelentette, pedig, nélküle jól megvoltunk. Azóta a férjemmel együtt azt akarják bebizonyítani, milyen rossz anya vagyok és nem vagyok ép elméjű. Mivel mindkettőnek az ellenkezőjét bizonyította az élet, nem sikerült az elmúlt 11 évben elég bizonyítékot gyűjteniük. Hogy élhet házasságban egy ekkora szemétláda???? A nagyszülő valójában a két unokája életét is agyon akarta vágni a válással. Az egyik gyereket ő akarta felnevelni a férjemmel. Mekkora elmebeteg az ilyen???

#Elmebeteg anyós
márc. 24. 18:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Válj minnél előbb!
márc. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem váltattok még el?
márc. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
A gyerekeimnek a saját apjukat akarom. Nem engedtem, hogy az elmebeteg anyós agyonvágja a családom. A gyerekeimnek szükségük van a saját apjukra.
márc. 24. 18:55
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Az apjuknak fontosabb az anyós mint ők vagy te! A gyerekeid tönkreteszitek mindjnyájan egy rakáson.
márc. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

"Azóta a férjemmel együtt azt akarják bebizonyítani, milyen rossz anya vagyok és nem vagyok ép elméjű."

És ilyen emberre, apára szükség van?

Hát akkor tényleg nem értem mi a kérdés.

Jó szenvedést.

1-es voltam.

márc. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Ilyen apára semmi szükség. Ez teljesen igaz. De a fiam azt mondta, hiába mondom el nekik, milyen rossz dolgokat tesz és tett, ő akkor is az apjuk!!!
márc. 24. 19:11
 7/28 A kérdező kommentje:
Az apjuknak csak az anyós fontos. Ugrik minden szavára, mint egy rabszolga.
márc. 24. 19:13
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Már megbocsáss, de ha ezt ennyi ideje tűröd, tényleg nem ép az elméd. És rossz anya is vagy. Milyen mintát fognak követni szerinted a gyerekeid?
márc. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy az apjuk és az is maradna válás után is. De te a gyerekekre fogod hogy miattuk nem válsz el holott már rég el kellett volna.
márc. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Nem a válás a megoldás szerintem, mert a gyerekeknek mindkét szülőre szükségük van. Nem találom a megoldást, a sors nem segít a végtelenül gonosz anyóstól megszabadulni.
márc. 24. 19:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!