Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem jól,hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem jól,hogy a barátom a reggel írt kérdésemre szinte a nap végén válaszol? Nekem sajnos idegességet okoz ez, egyszerűen félek már neki írni,mert sokszor volt ilyen és ő nem igazán érti,ha emiatt kiakadok. Tulreagalom? Ilyenekre gondolok

Figyelt kérdés
hogy kérdezem,hogy telik a napja vagy hogy ráér e találkozni aznap
márc. 27. 09:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Dolgozik, nem? Neki így jó. Beszélj vele erről, hogy te ezt kevés napi kommunikációnak tartod.
márc. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
59%
Nekem is volt ilyen. Nagy nehezen nyögte ki, hogy ő szakítani akar, csak azt hitte, hogy veszem a lapot és én szakítok vele... hagyd a fenébe, nem vállalja a felelősséget az ilyen ember.
márc. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
65%

Mióta jártok? Munkahelyen tartózkodik napközben? Megvan a telefon száma? Ha te nem keresed, akkor ő keres téged valamilyen formában? Hány évesek vagytok?


Bocs, hogy ennyit kérdezek, de ha jobban kifejted, akkor könnyebben tudunk tanácsot adni.

márc. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
16%
Naközben nincs ott az agya hogy ezeken vetyengjen
márc. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
40%
Ne kérdezzél tőle chat-en hülyeségeket. Ha valami fontos témád van, hívd fel, gyorsan megbeszélitek, és kész. Nem kell írogatni feleslegesen.
márc. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
Az a helyzet, hogy nem vagy neki fontos. Amelyik pasim eddig tényleg szeretett és nem csalt meg, az soha nem hagyott órákig, főleg nem egész napra válasz nélkül, sőt olyan is volt, aki napjában 4-5x felhívott. Jó, ez már lehet túlzás is, de azok, akik ilyen sokáig ignoráltak rendszeresen, egyszerűen nem szerettek, csak elvoltak velem. Konkrétan mikor emiatt szakítottam a pasikkal, még csak nem is ellenkeztek, csak annyit reagáltak, hogy “oké, megértelek, minden jót” xD Csak azt sajnáltam, hogy nem hamarabb dobtam őket.
márc. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nőként nálam is előfordul, hogy munka közben délután válaszolok egy reggel kapott üzenetre.
márc. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%
6-osnak igaza van. Amikor régen ismerkedtem a jelenlegi férjemmel, már majdnem 20 éve, akkor még nem volt egyikünk telefonján se net. Viszont napközben többször bombáztuk egymást sms-ekkel, meg ment a telefonálgatás nem kevés pénzekért. És minden este randi volt pluszban még.
márc. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%
#8 ennyi. Manapság meg aztán ne mondja nekem senki, hogy napközben ne lenne 20 másodperce választ írni, ha más nem ebédszünetben vagy a wc-ről. Vagy egy hívást megejteni, ha az gyorsabb. Kevés embernek olyan pörgős a munkája, hogy ne tudná párszor előkapni a telefont. Én is munkából irkálok most🤣
márc. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%

Én is a 6-ossal tudok egyet érteni. Nem kell egész nap írogatni, persze dolgozik az ember stb. De ha valakit érdekel a másik, szán rá két percet amíg elküld egy nyomvadt üzenetet. Akár egy pisilés után, vagy ebédszünetben.

Nem vagy fontos neki, ez az igazság. :(

márc. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!