Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom aggódni? Megbízhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni? Megbízhatok benn?

Figyelt kérdés

Jelenleg nehéz hinném a páromnak.

Évek óta együtt vagyunk,van egy családi vàllalkozásunk,amiben közösen dolgozunk,de inkább én voltam aki irányított.Két nő alkalmazottal.Így négyen vagyunk egy csapat Ami eddig jól működött.Mindketten nagyon megbízhatóak,szorgalmasan..sosem volt probléma

Én egészségügyi okok miatt (műtét)nem tudok dolgozni egyátalán, 3hónapja.Ez idő alatt a párom viselkedése mintha változott volna irányomba.Türelmetlen,érdektelenebb lett.Nem is tünt fel eleinte .

Az utóbbi három hétben értem oda,hogy el tudtam menni személyesen megnézni a csapatot.Azt hittem örülnek majd ők is,de sajnos azzal kellett szembesülnöm,hogy nem vagyok kívànatos közöttük.Nagyon rosszul érintett és a párom is megjegyezte durvàn,hogy miért mentem oda.

Pár percet vagyok velük naponta(nem bírok többet) és minden alkalommal ezzel nézek szembe...

Egy konkrét eset verte ki a biztosítékot.Egy alkalommal mindhárman füllentettek a szemembe,gyanítottam valamit és többször rákérdeztem tőlük..teljesen más volt a válasz.Éreztem,hogy nem mondanak igazat..

Aznap este nagyon összevesztünk a párommal és ő otthon elmondta,hogy jó volt a megérzésem. Én nem tűröm senkitől a hazugságot,nemhogy a páromtól.

Akkor elkezdtem agyalni,hogy mi történhetett.Kiderült,hogy az egyik kolléganőnk olyan jóban van a párommal,hogy munkaidön kivül is messengeren poénkodnak egymással..

Rájöttem,hogy flörtölnek egymással a munkahelyen is..ami miatt már más lett a párom velem..

Nagyon kiborultam emiatt,összevesztünk nagyon.Majdnem szakítás is lett belőle.

Azóta párom részéről jó irányba fordultak a dolgok.Figyelmes,törödő..

Többször megyek a munkahelyre ,több időt töltök ott,mégha megpusztulok is sokszor..Távolságtartóbb lett a kolléganővel is.

Viszont a kis kolléga duzzog néha a párom elmondása szerint, nem is szól hozzá..Velem normálisan viselkedik.Látszólag legalábbis..

Ő is családos anya,megsem fordult a fejemben,hogy ez lehet..

A vállalkozásban is nagyobb figyelmet,irányitást kaphatott a páromtól szerintem.Megfordult a fejemben,hogy felmondunk neki,de a párom ragaszkodik hozzá.Én is sajnálnám,mert nagyon elégedettek vagyunk a munkájával és nem bírná a párom a munkát még egy fő kieséssel..

Nem tudom mi lenne a helyes..

Sajnos bizalmatlan lettem a párommal,hiába bizonygat felém ..

Sokszor úgy érzem azért "teper",hogy a kollégát ne veszítse el..

Nem tudom mit tehetnék..



márc. 30. 01:49
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
fuh, hát nehéz helyzet. És azóta is chatelnek valahol? Nézted ezt?
márc. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
kiesel 3 hónapra, és máris ráröppen a kolléganőre?
márc. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy a párod ragaszkodik hozzá? Nyugodtan mondjatok fel neki, full hülyét csinálnak belőled. Amúgy én a pasit is kirugnám. Bármikor tudsz alkalmazottat szerezni.
márc. 30. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ha tudnék dolgozni,azonnal felmondtam volna neki,tudom ez lenne a normális..

A párommal van egy közös gyerek,nem vagyunk már fiatal tinik..ezt helyre kell tennem mi a fontos magam helyett..

Jelenleg őrlődöm ezen én is..

Messengeren a csaj még küldött neki vicces sztorit,de a párom meg sem nyitotta azt...

márc. 30. 04:22
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Keresni kell másokat. Aztán felmondani. Eleinte több munkaero hogy be legyenej tanitva aztán lecseréli a csapatot. Meg a pasit is.
márc. 30. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hiába rúgod ki az alkalmazottat, a párod másokkal is ki fog kezdeni a hátad mögött.
márc. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg is dugta
márc. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudod, ebben az a szomorú, hogy nem nagyon tudod visszahozni az elveszett érzelmeket... Tehát kirúghatod a kolleginát, ettől még a figyelme másfelé fog irányulni, nem feléd. Otthon meg mondhat bármit, semmi sem lesz már ugyanaz.
márc. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!