Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Plátói kapcsolat az exszel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plátói kapcsolat az exszel? Segítés neki a kertben?

Figyelt kérdés

11 hónapja vagyok együtt a hivatásos katona párommal. A problémám az vele, hogy amellett, hogy szerintem "elutasító-elkerülő módon kötődik" (pl. kevesebb időt akar együtt tölteni velem, mint én vele), már többször rajtakaptam hazugságon is és extrém módon titkolózik is előttem.


Tavaly októberben elutazott Katalin-napot köszönteni egy nőnek Nyíregyházára, és nem mondta meg, hogy ki az a nő, csak annyit (hosszas faggatásra ezt is), hogy egy ismerőse, aki "nagyon sokat segített neki amikor sz@rban volt", ezért erkölcsi kötelessége istápolni a nőt, ezért megy le hozzá, ja és a nő az exe, 5 évig együtt voltak, de most nincs köztük semmi, de a nevét sem mondta meg.


És sem azt nem mondta meg, hogy kikkel megy (autóval vitték állítólag), sem azt, hogy mi volt az a "sz@r" amiben volt, sem azt, hogy ez mikor volt, és mérges lett, hogy ne kérdezősködjek.


Múlt héten szerdán meg azt mondta: csütörtökön nem dolgozik, de nem tudunk találkozni, mert elutazik Füzesabonyba, mert valakitől pénzt kell vinnie valakinek, de sem azt nem mondta meg, hogy kitől, sem azt, hogy kinek, sem azt, hogy minek és rám förmedt, hogy olyan vagyok, mint egy NKVD-vallatótiszt és ne kérdezősködjek.


Most csütörtökön meg azt mondta, hogy tegnap (Nagypénteken) és ma (Nagyszombaton) nem dolgozik, de nem találkozunk, mert elutazik ahhoz a bizonyos nőhöz, aki "kivakarta a sz@rból", és neki erkölcsi kötelessége van a nővel szemben, Debrecenbe, és ott is alszik, és ma (szombaton) jön haza. Mert segítenie kell a kertet felásni meg füvet nyírni meg rendbe tenni.


Felhívtam a figyelmét, hogy múltkor Nyíregyházát mondott, netán ketten is kivakarták a sz@rból? Erre ő: ő Nyíregyházát nem mondott, hanem Debrecent, és ne féltékenykedjek, és ne legyek NKVD-s tiszt és nincs köztük semmi, és 2-3 havonta ezentúl is le fog menni hozzá.


Mondtam, hogy nem tudom elhinni, hogy ismerve az ő állandó felajzottságát, meg hogy már csomó nője volt, mert minden nőben talál valami kedveset és szépet és védelmezni valót, meg hogy a nő 1 évvel fiatalabb is nálam és csinos nő (mindhárman középkorúak vagyunk, majd elmondom, hogy honnan vélem tudni, hogy csinos a nő), továbbá jóban kell lennie vele, mert a nőtől bérli a lakást amiben lakik, valamint, hogy KETTESBEN lesznek péntek délelőttől szombat délelőttig a nő házában, és a nő az exe, épelméjű ember el nem hiszi, hogy nem lesz köztük semmi.


Elutazott, én meg szemét, aljas, visszataszító módon bementem az ügyfélkapuba és megnéztem a lakása tulajdoni lapját. (Azt még nem mondtam, hogy azt mondta, hogy a lakás az ő tulajdona. Amikor megnéztem a tulajdoni lapot, akkor vált biztossá, hogy a nő tulajdona a lakás (eddig is sejtettem, hogy nem a páromé), tehát ő, a párom csak bérlő.) Megnéztem a nő lakcímét. Kiderült, hogy se nem Nyíregyháza, se nem Füzesabony, se nem Debrecen, hanem egy negyedik város, nevezzük Hajdúböszörménynek (nem az).


Beírtam a nő nevét és a város nevét a facebook-keresőbe, előjött vagy hat azonos nevű nő abban a városban, mind a lánynevén, csak az egyiknél volt az, hogy "valamilyen-né" és a lányneve. Az asszonyneve pedig, ami nem túl gyakori név, pont megegyezett a párom lakása tulajdonosnőjének a "Hajdúböszörményben" lévő házának, amiben lakik, a korábbi tulajdonosainak a nevével (mert szemét bunkó módon arra a tullapra is rákerestem). Ebből tippeltem, hogy hátha ő az. Csinos, vonzó nő és a kora nagyjából megegyezett a keresett nő korával.


Tehát szerintem nem Debrecenbe utazott a párom, hanem "Hajdúböszörménybe".


Kimásoltam a nő fotóját a fb-ról és elküldtem a páromnak, aláírva: "Ugye ő az, akinek a kertjét rendezed?"


Visszaírt: "Hülye vagy?" Én: "Nem ő?" Ő: "Nem, de ha hülye vagy, arról nem tehetek. Elkapott a gépszíj?" (Szerintem ha tényleg nem ő lett volna, másképp reagál, jobban felháborodik.)


Később felhívott, zajt és emberi hangokat hallottam körülötte, kérdeztem: buliban van? Azt mondta: nem, a debreceni uszodában. (Magamban: "Uszodában? És a kertrendezéssel mi lesz?" Megnéztem "Hajdúböszörményt", hogy ott is van-e uszoda, persze van.)


Később még egyszer felhívott (nem akart már, de én kértem, hogy de), és azt mondta: majd mi ketten is megyünk fürdőbe, jó? Merthogy ő nagyon szeret fürdőbe járni. (Ez egy ilyen kis konc volt, gondolom, amit odavetett nekem, hogy lássam: velem is tervez dolgokat.) Később meg azt állította, hogy egyedül ment az uszodába. (Kérdeztem: a hölgy miért nem ment vele? Mert csak. Aha, persze. Nagyon valószínű, hogy egyedül volt.:D)


Megígérte, hogy ma délelőtt hív, de csak este hívott (amikor már hazaért, nem lakunk együtt), pedig amúgy minden nap négyszer szokott hívni. Gondolom, el volt foglalva...


Most este meg azt mondta dühítően békés hangon, amikor némi gúny érződött ki a hangomból ahogy meséltettem telefonon a nap eseményeiről: tudja, hogy azért vagyok ilyen, mert a korábbi életem fájdalmát mind rá zúdítom...


Ti elhinnétek neki a sztorit? (Oké, jöhet az ekézés, de plíz, legyetek kíméletesek velem...:D)



márc. 30. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Exszel ne tartsd a kapcsolatot pláne ha gázlángol.
márc. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Jah, hogy te vagy a párja... Akkor se. Szakíts vele.
márc. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Már a leírásod eleje miatt is elhagynám. Ha nem őszinte velem a másik, sőt bunkózik, ahelyett, hogy magyarázatot adna, akkor nincs dolgunk együtt. Ugyanígy, ha random Arankák miatt passzolja a közös időt, programot. Nem arról van szó, hogy nem lehetnek barátai, sőt, de, ha a prioritások egyértelműen nem a kapcsolat felé, hanem kifelé irányulnak, akkor megette a fene.

Az meg csak hab a tortán, hogy össze vissza hazudozik.

Hagyd ott.

márc. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy ilyen pali barátnak se kellene. Nem avat be, nem bízik bennem. Minek lennék vele? Hátha egyszer felém is lesz erkölcsi kötelessége? Nézd, szerintem előfordulhat, hogy van ilyen, hogy tényleg erkölcsi kötelességet érez, de úgy kb ezerből egyszer.

Az is gáz, amit te művelsz, hogy nyomozgatsz. Én nem akarnék tudni semmit, csak tűnjön el tőlem.

márc. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#4

Nagyon rossz ám nem tudni semmit. Mintha egy átláthatatlan felhő gomolyogna körülötted, minden puha, képlékeny. Még szakítani sem jó úgy.:(

márc. 30. 23:05
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Tipli van
márc. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Akkor nyomozgassál. Alacsonyodj le.
márc. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Katalinnak hivjak az exet. A kapcsolatotokban neki semmit nem kell mondani mert mindig van más aki beszéljen.
márc. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8

Ezt nem értem. Megmagyaráznád?:) Hogy érted azt, hogy mindig van más, aki beszéljen?:)

márc. 31. 05:59
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem dobd ki, mint macskát szarni.


Egy aljas undorító ez az ember, férfinek nem nevezném. Dug ez mindenkit, csak téged nem..

márc. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!