Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két rossz szó miatt ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két rossz szó miatt ennyire megsértődni?

Figyelt kérdés

A párom kamionsofőr, és már negyedik napja alig beszél velem. Az történt, hogy pár napja azzal a hírrel jött haza bosszúsan, hogy 60ezer forintra megbüntették, és a következő kérdést tettem fel szó szerint: "már megint mit csináltál?"

Erre ordibálni kezdett, hogy mi az, hogy "már megint? előfordult már valaha, hogy megbüntettek volna?!"

Az az igazság, hogy ez valóban egyedi eset volt, magam sem tudom, hogy miért úgy kérdeztem, hogy "már megint" ez csak egy hirtelen rosszúl megválasztott kifejezés volt.

Sajnos nem állunk jól anyagilag, szinte egyik napról a másikra élünk, és nagyon rosszkor jött ez bünti, talán azért reagáltam ezzel a kérdéssel. De akkor sem értem, hogy miért kell két szó miatt ennyire kiborulni.



márc. 31. 21:12
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Tuti nem kamu bírság, ide is adta a csekket, hogy majd én fizessem be, mert nekem amúgy is útba esik a hivatal.
márc. 31. 22:22
 12/24 anonim ***** válasza:
48%

Simán elsikálhattad volna azzal, hogy nyilván ökörködsz, bocs apa, csak olyan szar a leosztás már, hogy kínjában legszívesebben mint egy őrült, végigröhögné az egészet az ember. Biztos lehetsz benne, hogy akkor szakadt el valami, amint kiderült, hogy valahogy komolyan mondtad (nem tudom, szabadkoztál-e ténylegesen, hogy nem tudod, miért már meginteztél, hülyeség az egész, vagy jó szokás szerint ment reflexből a megmagyarázás, mintha tévedhetetlen lennél).

A szitu is fontos lenne, te mivel jársz hozzá a kilábaláshoz anyagilag, mennyit teszel bele, hogy jobb legyen...

márc. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
18%
haragtarto tipus ezek szerint.. de gondolom tele is van stresszel.. ha kamion sofor akkor nem tudom hogyan lehettek megszorulva, 500 at megkapnak kb.
márc. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
26%
Biztos nem nyalnám a seggét, leszarnám hogy megsértődött.
ápr. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem két szó miatt sértődött meg, hanem amit jelent, de ha neked ezt magyarázni kell, ott bajok vannak.
ápr. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
23%
Ha egy férfi szemmel láthatóan kerülni kezdi veled az interakciókat, és ez tartósnak bizonyul, akkor nem megsértődött, hanem eltört benne valami. Hajlamosak vagytok úgy kezelni az érzelmeinket, mintha egy háromévesről lenne szó. Amennyire én látom, ez azért lehet, mert ti álltok ott érzelmileg hozzánk képest. Megtanultuk nem kötni az orrotokra, mert fingotok sincs semmiről. Ez a helyzet, lehet persze vitatni meg minden.
ápr. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
50%
Hát ha valakiben egy "már megint" miatt eltörik valami, ott korábban se nagyon volt mentális stabilitás.
ápr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
Az a gond, kedves kérges lelkű ismeretlen, hogy amikor egy "már megint" mondatot követően roppan egy társ, akkor ott jelentősen többről volt szó már.
ápr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
Igen, arról, hogy valami eleve nem stimmelt a lelkiállapotával, lehet pl. depressziós, és valószínű, hogy nem is a "már megint" a baja, hanem a stressz, amit a bírság okoz, kedves nőgyűlölő anon.
ápr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Az is lehetett, és számtalan más is lehetett. Annyi biztos, hogy a felelősség elhárítása senkit nem vezetett még se a tanulás, se a fejlődés keskeny ösvényére. És nem gyűlölök senkit és semmit, aki vagy ami külön meg nem dolgozott érze, kizárólag egyedi esetekre gondolok itt. Igazából túl hosszan is tűrök rendszerint, ami elég nagy gond általában. Te mit gyűlölsz ennyire?
ápr. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!