Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két rossz szó miatt ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két rossz szó miatt ennyire megsértődni?

Figyelt kérdés

A párom kamionsofőr, és már negyedik napja alig beszél velem. Az történt, hogy pár napja azzal a hírrel jött haza bosszúsan, hogy 60ezer forintra megbüntették, és a következő kérdést tettem fel szó szerint: "már megint mit csináltál?"

Erre ordibálni kezdett, hogy mi az, hogy "már megint? előfordult már valaha, hogy megbüntettek volna?!"

Az az igazság, hogy ez valóban egyedi eset volt, magam sem tudom, hogy miért úgy kérdeztem, hogy "már megint" ez csak egy hirtelen rosszúl megválasztott kifejezés volt.

Sajnos nem állunk jól anyagilag, szinte egyik napról a másikra élünk, és nagyon rosszkor jött ez bünti, talán azért reagáltam ezzel a kérdéssel. De akkor sem értem, hogy miért kell két szó miatt ennyire kiborulni.



márc. 31. 21:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
T/2-ben beszéltél rólunk, nőkről, ez pont nem arra utal, hogy egyedi esetekre gondolsz, sokkal inkább néhány személyes traumából eredő projekcióra. Az nem tudom, mitől felelősséghárítás, hogy a kérdező elismeri, hogy nem volt szerencsés a szóhasználata, és bocsánatot is kért a párjától több ízben. Most őszintén, mit kellene ezen kívül csinálnia, ássa el magát? Ha napok elteltével is maga alatt van a párja, az nem a "már megintről" szól.
ápr. 8. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
#21 te most a "Hajlamosak vagytok" részt próbálod összemosni azzal, hogy "ti mindig", és ebből lesz ez a roppant elmés diagnózisod?
ápr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
#21 ilyenkor az a kérdés, mit nem csinál. Nem néz magába, leáll ott, hogy talán a szóhasználat nem szerencsés. Semmi előzmény, semmi korábbi, hasonló eset, amivel kicsit is összefügghet ez a "hirtelen" csendbe burkolózás. Lehet, hogy csak nem vesz észre valamit. Egyik ismerősöm járt úgy, hogy két hete veszekedtek az asszonnyal minden kis izén, végül az asszony unta meg, rákérdezett, hogy miért olyan, mint a pokróc állandóan. Kénytelen volt visszakérdezni: nem veszed észre, hogy két hete nem járok ki cigizni? És akkor esett le mindkettőnek, hogy itt a gond, sikerült nem észrevenni, aztán ment a komolykodás ezerrel. Szóval előfordulnak ilyen kis meglepetések, és rohadtul hihetetlen, amikor tényleg szájba kell(-ett volna) rágni a nyilvánvalót, full olyan, mintha direkt csinálná a dolgait az, aki történetesen csak nem fog fel valami egyszerűt.
ápr. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha extra megértő lettél volna, akkor is változik a bírság miatt. Ez a pénzveszteség ténye miatt van a ti helyzetetekben, hogy változott a viselkedése. Tönkreteszi az ilyen a kapcsolatokat. Nem tudok mit javasolni de ha megoldódott majd oszd meg a tippeket hogy sikerült elérned.
ápr. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!