Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztalatok olyan házaspárok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok olyan házaspárokról, akik együtt maradtak a feleség hűtlensége után és azóta rendben vannak?

Figyelt kérdés

13 év után lépett félre a feleségem. Azt mondja, csak egy alkalom volt, nem hosszabb viszony, és az is cssk egyszer történt meg a 13 év alatt. Először nem hittem el, de ahogy végig gondolom az eddigi házasságunkat szinte biztos, hogy tényleg csak ez az egy volt, mert most is rögtön észrevettem a jeleket.

1,5 hónapja külön élünk, ő visszaköltözött a gyerekekkel a szüleihez. Akár hosszú távon is ott maradhatnak, mert van hely bőven. Viszont amióta itt vagyok egyed kong az ürességtől a ház. Rossz hazajönni egy üres házba, hiányoznak a gyerekek,nem találom a helyem. Eleinte nagyon haragudtam rá, de lassan elszáll a haragom. Próbáltam elfelejteni, de mindig látom amikor megyek a gyerekekhez vagy ha vinnem kell nekik valamit az itthon maradt dolgaikból. Már kettönkről is tudunk beszélni, bár még vannak bennem sérelmek.


Viszont a lényeg, hogy még mindig szeretem őt, és nem bírom tovább a családom nélkül. Tehát kész vagyok megbocsájtani neki és visszafogadni, hogy minden a régi legyen.


Tapasztalatok az ilyen újrakezdett házasságokról? Helyre állhat minden ?



ápr. 1. 19:51
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

Úgy döntöttem, hogy megbocsájtok neki, igen, de nyílván a bizalomhoz és a felejtéshez több idő kell, abban pedig teljesen igazad van, hogy újra kell építeni teljesen a kapcsolatunkat az alapoktól.


Eddig pedig nem voltak problémák.(Nem, nem csak én nem tudtam róla, mert ő is azt mondta, hogy nem volt probléma, nem én adtam az okot.) Ő egyedül magát okolja a történtekért.

ápr. 1. 22:13
 22/34 anonim ***** válasza:
93%
Ha egy nőnek másik férfi kell, akkor otthon nem kap meg valamit.
ápr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
46%
Tudod mi volt a probléma? Az, hogy nincs köztetek tűz, pezsgés, izgalom. Ennyi untig elég. Az a másik férfi pedig megadta neki. Az a vonzalom, vagy annak pótolása többet ért neki mint te, vagy a saját gyereke! Nagyon jól tudta, hogy mibe megy bele, elveszítheti a jó, nyugodt, békés családi életét és mégis megtette! Egy igazi ribizli (bocsánat), aki nem tudja értékelni a szépet és azok után se fogja hogyha kiteszed neki a szíved, lelked (újra). Neki az kevés. Kell neki az újabb (& újabb) f@rok.
ápr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
#23, Butaságokat beszélsz. Egyáltalán nem ismered őt.
ápr. 1. 23:01
 25/34 anonim ***** válasza:
55%
Majd meglátod, hogy igazam van. Jusson eszedbe amit írtam. Ahol nincsenek (súlyos) problémák ott csak viszket a khhhm más khhhmre és te azt nem tudod neki megadni soha...
ápr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Gondolom a párkapcsolati tapasztalataid és ismereteid ezen kategória olvasásáig terjednek. Éppen ezért nem is fogalalkozom veled a továbbiakban.
ápr. 1. 23:32
 27/34 anonim ***** válasza:
57%
Akkor fog mukodni ha o is szeret valoban es nem a konnyebb elet es anyagiak miatt bekulne csak ki veled.. ha azert csalt meg mert kivancsi volt mas ferfiara akkor elofog jonni meg ez benne tobbszor is.
ápr. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
39%
Baratnom a hazassaguk elso 10 eveben rendszeresen csalta a ferjet. a ferfi rettenetesen szenvedett ettol de imadta a baratnomet es mindig mindent megbocsajtott olyannyira hogy meg szamon se kerte tole a nyilvanvalo kalandokat. aztan egy sulyos betegseg alatt a no mindent elmondott a parjanak es mondta hogy megerti ha elvalik mert o meg sem erdemli a ferjet. rengeteget beszelgettek, elmentek parterapiara es 3 ev alatt rendbejott a hazassaguk.a no megvaltozott nem lepett felre tobbet, elkoltoztek abbol avarosbol ahol addig eltek es dolgoztak. tavaly voltunk naluk most voltak 30 eves hazasok es van 2 gyerekuk azota. ritka dolog de ha dolgoznak mind aketten rajta megoldhato.
ápr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
28.A komoly betegseg.. az aszony beteg lett nyilan senkinek nem kell mar ugy de a szereto ferje mellette volt igy is, igy teljesen atertekelodott az elete. A tobbi embernel pont azert nem fog valtozas tortenni mert nem jon az isteni cssapas ami miatt ujragondolhatna az eletet. Amit gondolok , hogy a langyos pisaban nem kell fekudni foleg ha csak hazas az ember es gyerekek sincsennek.
ápr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
94%

#28

A nő egy lotyó.

Ha 10 éven át csalta, nemhogy nem szereti, de tisztelni sem tiszteli a férjet.

A férfi egy nyomorult papucs.

Ha tudnám, hogy egy évtizeden át csal a nejem, úgy baxnám ki, mint macskát xarni. NINCS olyan súlyos betegség, ami miatt meg tudnám bocsátani neki.

ápr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!