Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tapasztalatok olyan házaspárok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok olyan házaspárokról, akik együtt maradtak a feleség hűtlensége után és azóta rendben vannak?

Figyelt kérdés

13 év után lépett félre a feleségem. Azt mondja, csak egy alkalom volt, nem hosszabb viszony, és az is cssk egyszer történt meg a 13 év alatt. Először nem hittem el, de ahogy végig gondolom az eddigi házasságunkat szinte biztos, hogy tényleg csak ez az egy volt, mert most is rögtön észrevettem a jeleket.

1,5 hónapja külön élünk, ő visszaköltözött a gyerekekkel a szüleihez. Akár hosszú távon is ott maradhatnak, mert van hely bőven. Viszont amióta itt vagyok egyed kong az ürességtől a ház. Rossz hazajönni egy üres házba, hiányoznak a gyerekek,nem találom a helyem. Eleinte nagyon haragudtam rá, de lassan elszáll a haragom. Próbáltam elfelejteni, de mindig látom amikor megyek a gyerekekhez vagy ha vinnem kell nekik valamit az itthon maradt dolgaikból. Már kettönkről is tudunk beszélni, bár még vannak bennem sérelmek.


Viszont a lényeg, hogy még mindig szeretem őt, és nem bírom tovább a családom nélkül. Tehát kész vagyok megbocsájtani neki és visszafogadni, hogy minden a régi legyen.


Tapasztalatok az ilyen újrakezdett házasságokról? Helyre állhat minden ?



ápr. 1. 19:51
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező egyértelműen a tudtunkra adta hogy azt szeretné tudni másnak milyen tapasztalata volt hasonló eset után.


Nem azt kérte hogy az ő érzéseit kérdőjelezzük meg vagy a feleségéről alkossunk képet. De komolyan...mi jogon ismeretlenül?

ápr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
52%

29 es 30 as nak.

senkinek sincs joga elitelni valakit mert annyira szereti a tarsat hogy kepes es AKAR IS megbocsajtani neki. vannak olyan emberek akik nemhogy egy felrelepest de ennel kisebb dolgot se kepesek elnezni es vannak akiknel a szerelem olyan foku hogy nemcsak megbocsajtanak hanem kepesek az eletuket ujra epiteni is. en tisztelem oket mert az ido azt igazolta hogy erdemes volt dolgozni az egyutt maradasukert es nem keveset tettek ezert. a betegseg nem olyan jellegu volt ami miatt a no kulleme megvaltozott volna, nem rakos (chemo terapia stb) volt az illeto. volt a nonek egy autobalesete amit utaskent szenvedett el es gerincet kellett megoperalni. a mutet utan gyulladasos fertozes lepett fel es igy a felgyogyulasa tobb honapot vett igenybe. Nemcsak azok a betegsegek sulyosak ahol az illeto ilyen kezeleseken megy at es maradando elvaltozast szenved. egyebkent en mint hosszu hazassagban elo no (es a ferjem is) ugy gondoljuk hogy ha valami hasonlo tortenne velunk nem dobnank ki a multunkat, hanem mindent megtennenk hogy orvosoljuk a dolgot. de mindenki maskent csinalja. a kerdezonek kivanok sok erot es kitartast remelem minden rendbe jon koztetek.

ápr. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
53%

"vannak akiknel a szerelem olyan foku hogy nemcsak megbocsajtanak hanem kepesek az eletuket ujra epiteni is"


Nálunk a szerelem olyan fokú, hogy nem csaljuk meg egymást...

ápr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
53%
A feleség részéről komoly foka lehetett a szerelemnek, ha 10 éven át félrek.félt
ápr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!