Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet az oka, amiért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, amiért nem akar hinni nekem?

Figyelt kérdés
Voltam egy buliban, ahol megismertem egy srácot, aki nagyon elkezdett rám nyomulni, és meg is akart csókolni, meg egyfolytában fogdosott, a seggemhez is állandóan hozzáért. A srác egyik haverja is ott volt, aki mondta, hogy egyébként van barátnője, de mindig ezt csinálja más lányokkal. Rákerestem Fb-n és írtam a csajnak, mire azt válaszolta, hogy most miért kell hazudoznom össze-vissza, eleve olyanhoz, mint én, kisujjal sem érne hozzá, szállják le róla és letiltott.
ápr. 4. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sosem lehet tudni ki milyen párkapcsolatban van vagy hogy ezután mit kapott otthon a srác. De annak örülök, hogy van olyan nő aki feldobja ezeket a férgeket. Amit lehetett azt megtetted, a tobbi már az ő dolguk , szerintem .
ápr. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ezzel csakmagát védte, mert rosszabb elfogadni, hogy megcsalnak, minthogy inkább másra mutogass. Ne vedd magadra. Ha a csajnak van egy csöpp esze, félreteszi az egoját és cselekszik. Bármi is lesz, te jól csináltad. Így virtuálisan is vállba veregetlek!
ápr. 5. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vagy nagyon jó hazudozó a pasas és profin tagadta a baratnojenek vagy pontosan tudja a csaj hogy milyen és magát úgy védte hogy ilyen megjegyzésekkel illetett Téged. Sajnos jót akartál, de nem mindenki tud ennek örülni.

Egyszer még a nagymamám mesélt hasonló történetet egy rokonunkrol és mondta hogy épp azért nem szóltak róla semmit, mert úgysem nekik hittek volna. Úgyhogy hagyták őket úgy ahogy voltak. Mondjuk együtt is oregedtek meg:-D

ápr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!