Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a sok csalódás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a sok csalódás átverés miatt,képtelen vagyok megbízni és hinni a nőkben,sőt lassan ellenszenv alakul ki ellenük párkapcsolat terén?

Figyelt kérdés

25 éves srác vagyok,az élet más területein sikeresnek érzem magam,elégedett vagyok vele.

Sok kapcsolatom nem volt, egészen pontosan 4. (Meg egy tini szerelem de azt hagyjuk). Nem síránkozni akarok,szeretem a nőket,szeretek velük dolgozni melóhelyen pl, stb. De ha személyes kapcsolatba fordul ,és vége lesz mindig csalódok,csaltak már meg, vágtak át ,egyszer ezt mondják,másik nap teljesen ellentetjét cselekszik, utánam 1 hétre összejönnek a következővel. Ilyenek,tényleg nem akarom ragozni.

Most is alakult ki valami ,egyik nap a másikra kezdett eltávolodni és ennyi. Ragozni,nem akarom tovább,tudom én is hibázok,mondom nem nőgyűlölő vagyok,de lassan feladom ezt. Pedig szeretnék egy boldog kapcsolatot.

Köszi ha valaki ,ír valamit!


febr. 29. 20:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok a férfiakkal. Teljesen megértelek.
febr. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A pasik is ugyanilyenek. Kell tudni jól választani és még akkor sincs garancia, hogy működni is fog. AZ is benne lehet, hogy mindig hasonló mentalitűsú lányokat választasz.
febr. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne keress kényszeresen kapcsolatot és ne éld bele magad azonnal. Kb ennyit tehetsz.

Ha jól választasz és nem kezdesz az első pár hónapban már jegy gyűrűt vadászni, akkor nem sérülsz.

febr. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

4 nő az nem A NŐK!


Menj el pszichológushoz, min. 2 év terápia, meg önismereti csoportba is elmehetnél, hogy kezeld az előítéleteidet.

febr. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem is pszichológushoz kéne fordulnod és ön-emberismeretre szert tenned.

Annak van oka, hogy olyan lányokhoz vonzódsz, miért őket választod...

febr. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

"Pedig szeretnék egy boldog kapcsolatot."


Ahhoz sem a jelenlegi ön- és emberismereti szinted, sem pedig az ezen területeken való fejlődőképességed nem elég, kérdező.

febr. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem a r.bancok után kéne kajtatni.
febr. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Én értem,amit mondtok,de az emberek nagy százaléka,nem nagy ön-és emberismerettel kezd el párt keresni. Sőt nem is gondolkodnak ilyeneken. Max valaki ösztönösen jól választ .Én meg egy ideje próbálok a személyiségemen is fejleszteni.


7 ,nem éppen azok, max az egyikre lehetett mondani.

Sőt akivel most alakult valami ,az 20 éves és még szűz .

febr. 29. 21:31
 9/15 anonim ***** válasza:
23%

"Én értem,amit mondtok,de az emberek nagy százaléka,nem nagy ön-és emberismerettel kezd el párt keresni. Sőt nem is gondolkodnak ilyeneken."


És? Birka vagy?

febr. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#8: "Én értem,amit mondtok,de az emberek nagy százaléka,nem nagy ön-és emberismerettel kezd el párt keresni."


Viszont te jól láthatóan 4 és fél kapcsolatot KÖVETŐEN sem vagy képes rájönni, hogy mit kéne másképp csinálnod.


"Sőt nem is gondolkodnak ilyeneken."


Pontosan ezért szívnak (megérdemelten), mint a torkos borz.

febr. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!