Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok olyan pasiról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok olyan pasiról akinek pár hónapja (5) nincs munkája? 32 éves, az anyjával él egy "kisebb" városban. Randiznátok vele? 32 éves, 1.5 hónapja vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
Múltkor pl nem tudott eljönni hozzám mert nem volt pénze.. Keres munkát de nehezen talál. Egy kicsit gáz ez a helyzet szerintem, elkezdtem gondolkodni a szakításon. Mit gondoltok?
ápr. 5. 15:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Nekem négy hónapja nincs munkám, de annyi tartalékkal mondtam fel, hogy azóta is nyugodtan élek belőle, tudok bárkivel találkozni, minden be van fizetve, pedig nem is anya szoknyája alatt lakom, hanem egyedül. Jövő héten már kezdek új helyen. Azért szerintem, pláne ha nem albérletezik az ember, akkor illene munkaviszony esetén pár hónap alatt annyit félretenni, hogy nem kerül ilyen gáz helyzetbe, hogy egy randira nem tud elmenni… Mégis mire költi el a fizetését a mamahotelben?
ápr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Attól függ. Ha látom és tudom, hogy keres meg igyekszik, akkor oké. De ha ezt sem teszi, kuka.
ápr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%

Nem szakítanék vele.

Tavaly február óta nem dolgozom, nyaki gerincsérvem van, nem tudok fizikai munkát vállalni.

Most járok vagyonőrire, hogy egy portás állást meg tudjak csípni.

Sok helyre jelentkeztem, érettségivel szakmával jogsival, de sehol semmi.

ápr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
En is azt emelnem ki, hogy 33 evesen 0 megtakaritott penze van es az anyja tartja el. Nem ilyet akarsz a leendo gyermekeid apjanak, az tuti.
ápr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Velem az ilyen még a második randiig sem jut el. Min gondolkoztál másfél hónapig?
ápr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezzel az lenne a gondom, hogyha veled élne, akkor meg te tartanád majd el?

Mit mond, miért nem talál? Mert én ez alapján dönteném el, hogy szakítanék-e vele.

ápr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Mit tesz hozzá az életedhez ez a pasi? Mivel jobb ez a kapcsolat a függetlenségnél?


Nem az a mérvadó, hogy milyen lehetne vele, ha lenne munkája, lenne pénze, ha nem az anyjával élne. Azt kell meggondolni, hogy van-e értelme bármit is tervezni a jelenlegi körülmények között.

ápr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez kuka...instant
ápr. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
Az exemmel jársz szerintem, sok sikert :D
ápr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
#6 Igen, voltam már ilyenben. Ő aludt otthon, napi 10 p munkakeresés és utána rinya hogy semmi sincs. hetekig ez volt, de csak 2 hónapig jrátunk
ápr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!