Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Mi az elrettentőbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi az elrettentőbb egy nőnél : ha 30 felett több, mint pl. 30 férfival volt együtt szexuálisan, vagy ha eggyel sem?

Figyelt kérdés

febr. 7. 19:06
A kérdező szavazást indított:
Rosszabb, ha - számomra - sok férfival szexelt.
Rosszabb, ha még senkivel sem szexelt.
33 szavazat
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
45%
Azért 30 felett 30 annyira nem sok, hogyha valaki szeret szexelni.
febr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
66%

Nő vagyok de a férjem nem érdekelte hány emberrel voltam. Pedig volt egy rib*nc korszakom amiről tud. Nem feszegette. Én se feszegettem neki hány nője volt. Nem tértünk ki számokra.

Nem értem miért lenne taszító ha valaki kiéli magát házasság előtt? Ez inkább pozitív nem?

Tudom hogy sok lehetősége volt mégis engem választott ez fordítva is így van, illetve mind a ketten tapasztaltak vagyunk.

Egy úriember ilyent nem is kérdez amúgy..

febr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
34%
Rib*nc korszak = nem akartam kapcsolatot de libidóm volt. Ha valakivel jó volt a szex egy kétszer még találkoztunk ha nem kerestem mást. Ennyi.
febr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 mikeXxX ***** válasza:
56%
A legtöbb kicsit is jól kinéző nő 30x èvesen simán túl van 30 fèrfin a mai világbán sokan már 20 èvesen is . 44f
febr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
74%
4 de illik kettőt hármat mondani különben kisebbségi komplexusuk lesz a pasiknak.
febr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
46%

"Egy úriember ilyent nem is kérdez amúgy.."


Az lehet. Egy úrinő meg nem cserélgeti a szexuális partnereit gyakrabban, mint a villanykörtéket.

febr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
61%

inkább kevés


az a baj ha volt 30 pasi előttem akkor semmi garancia hogy én leszek számára az utolsó, mi van, ha nem akar megállni 50ig

febr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
5%
A pasik cserelgetik a noket nem a nők a pasikat. A nők azert keresnek csak mást merthát a béla lelépett a jozsi lelépett ..
febr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
28%

Nem tökmindegy?


Ebben a nők úgysem fognak igazat mondani :)

febr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
67%
7# így van, mondja ez egy úriember :D
febr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!