Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent, ha a párom azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha a párom azt mondogatja nekem, hogy "az a bajod, hogy túl komolyan veszed magad"? Mit akar ezzel mondani?

Figyelt kérdés

Tőle csak vállrándítás jön, ha rákérdezek. Hozzátenném, nem vagyok karót nyelt liba, van humorérzékem, jókat röhögünk. Talán csak lerázós, vitalezárós semmitmondó szöveg ez? Mondjuk én pont ettől leszek pipa mostanában.

(37/N)



ápr. 8. 14:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Lekezel, kvázi túl sokat képzelsz magadról.
ápr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha lekezel,nem o kepzel tul sokat magarol?
ápr. 8. 15:02
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, mert nem írtad le mivel kapcsolatban mondta, nincsen kontextus. Itt veled is, meg vele is lehet gond ez alapján, 50-50 vagy az egyik vagy a másik.
ápr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Valoazinű idegesíted azzal, hogy ideges vagy? Ennyiből más sokminden nem jön le.
ápr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%

Vigyázz, mert az is lehet, hogy az önbecsülésedet akarja lejjebb rombolni!


(Én nem engedtem a páromnak az ehhez hasonló megnyilvánulásokat a végtelenségig "mantrázni".)


Tartsd magad ahhoz a szinthez, amit elértél! Illetve maradjon meg az a szokásrendszer, amit otthon, mint jó példát átvettél!

ápr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem annyira a kontextus szamit, hanem hogy egyaltalan mit jelent ez a kifejezes? A szavakat ertem :) Es hat nem arrol van szo, h nem tudok rohogni magamon ha ugy van
ápr. 8. 15:43
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
"Tessék? Ezt hogy érted?" - Ezt kérdezd meg tőle.
ápr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Som példát nem írtál, hogy tudjuk egyáltalán miről van szó... igazából egyet sem! Azt, hogy, hogy érti ezt miért nem tőled kérdezed meg?
ápr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#7

Hiaba. Vagy azt mondja, legyek lazabb...


#5

Aha, amugy kb errol lehet szo olyankor.

ápr. 8. 16:26
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"az a bajod, hogy túl komolyan veszed magad":

Eredeti helyzetben ez azt jelenti, hogy az ember minden helyzetet, cselekedetet, szituációt, beszélgetést komolyan vesz; nem lehet vele viccelni, poénkodni, mert magára veszi vagy nem érti a lényegét. Ha nem sikerül neki valami, akkor meg önmagát hibáztatja, sokáig rágódik rajta.

ápr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!