Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol van a határ, ahol azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van a határ, ahol azt éreznétek semmibe vesz a másik, ha mindent egybevesztek?

Figyelt kérdés

Nagyon összetett a helyzet, és nehezen belátható.

A párom alapvetően támogat érzelmileg és anyagilag is, tehát átfogóan nagy dolgokban, amik kihatnak az életvitelemre, jó közérzetre.

Azonban napi szintű dolgokban pedig szöges ellentéte. Inkább odaadja a kutyának a kaját, amit el akartam vinni másnap magammal, nem érdekli. Ha együtt ülünk egy kávézóban, és hívja a haver szó nélkül otthagy mert az prioritás. Ha valamit trehányul kezel itthon és megkérem hogy ne, még én vagyok a h.lye, aki parancsolgat, és takarítsam el ha zavar. Nagyjából ilyesmi élhetetlen dolgok, és teljesen sokkosak nézek magam elé, hogy ki ez az ember, mert 1-2 órája még mondjuk kedves volt. (ő a férfi egyébként)


A kérdés tehát arra irányul, hogy akinek jól működő kapcsolata van, abban ezek az arányok? Vagy mi az a normahatár, ahol még tolerálni kell? Mert nagyon fájónak élem meg ezeket. Én reagálnám túl?


ápr. 29. 16:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így abnormális. De nem tudom van-e rá oka a saját szemszögéből nézve. Lehet az különböző szeretetnyelv kifejezése, lehet úgy érzi neked semmi se elég, megharagudott rád valami miatt és most így adja vissza, nem szerelmes beléd, másfajta neveltetés. De az biztos hogyha nem tudtok megegyezni akkor inkább külön kéne válnotok örökre...
ápr. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Neveltetés biztos van benne, mert ő ezeket teljesen evidens módon magától értetődőnek tekinti. Szerinte mivel együtt élünk, ezért mindig én vagyok az "akit le lehet rázni", mert a barátok azok spontán helyzetben hívnak és akkor rajtuk van a prior.

Ha nekem rosszul esik, küzdjek meg vele, neki ez teljesen természetes...

ápr. 29. 16:59
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Tudod miért ilyen?


Azért mert nem szerelmes beléd és mégcsak szeretni, tisztelni se tisztel. Pontosan a mindennapi viselkedese jelzi.

Amikor nagy néha szükséged van rá akkor LÁTSZÓLAG melletted áll, DE csak azért, hogy el ne hagyd. HABÁR ha akadni fog neki más nő REPÜLNI FOGSZ.

Kizárólag önös érdek köti hozzád, még hasznosnak lát, de nyilvánvalóan ha már nem tud belőled hasznot húzni akkor ki fog dobni.

ápr. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
#3 Ezt pedig nagyon drasztikusnak érzem. Mert egy nem szerelmes ember nem lapátolna bele ennyi energiát érzelmileg, időileg, és más módon valakibe, aki teljesen haszontalan. Az nem kétség hogy szeret, de nem jól.
ápr. 29. 17:06
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Érezd nyugodtan, de ha a kutyának adja inkább az ételt mindegy, hogy megkérdezi-e, vagy megkéred, hogy ne adja, vagy ültök valahol és szalad a havernak, oda vágja, hogy takaríts te ha nem tetszik nem szeret téged egyáltalán.


Neked kellene az elsőnek lenned, vagy egy helyen szerepelni a barátokkal. Meg lehet osztani a helyet nyugodtan.


Amit ő csinál veled az nem szeretet és mégcsak nem is tisztelet.


Nem fogod tudni megváltoztatni mert magasról tesz rá, hogy téged megbánt.


Persze, hogy lapátol bele a közös jövőbe hiszen úgy tartja, hogy ideje lehorgonyozni és sejti, hogy tőled nagyobb bohócot már nem fog találni soha.


De ha valamikor akad neki más csaj akivel el tudja képzelni a jövőt, sőt szerelmes lesz ki fog téged rakni mint a pinty.


Egyedül azért tart meg mert még nincs a láthatáron más nő a barátnő/feleség pozícióra.


Persze az is lehet, hogy már szétcsal egy ideje, megy a haverokkal csajozni te meg várod haza...

ápr. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Bocsi, de igaza van a 3-nak, aki szerelmes, az nem viselkedik így. Placeholder vagy neki, azért kedveskedik néha, nehogy lelépj.
ápr. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

#6 Ő nagyon jól elvan szingliként, neki az egy tök jó szabad életmód, mert menne mindenfele. Miattam és a közös dolgok miatt tud kevésbé. Ez egy dolog, de van még jópár, ami arra utal hogy sokkal jobban ellenne nélkülem.


Értem hogy nektek ez miért logikus, részletek közé nézve viszont ezt nem tudom kijelenteni tisztán.

ápr. 29. 17:22
 8/19 anonim ***** válasza:
#1 vagyok és én is egyetértek a #3&5-el, nem akartam nyersen fogalmazni, de az abnormalitással és a különválással arra utaltam, hogy nagyon meg fogod ütni a bokád mert egyértelműen ő neki te igazán nem számítasz csak kihasznál teljesen mindegy micsoda motiválja végső soron. :(
ápr. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#8 Miért használna ki, ha nem kap effektíve semmit tőlem/belőlem? A jelenlétemen kívül, ami lehet zavaró.. :D


De persze lehet.. ez is egy opció.

ápr. 29. 17:27
 10/19 anonim ***** válasza:
9-es, rengeteget kap tőled, az idődet, a női engergiáidat, szexet stb. Nem értem, neked ez miért semmi. Rabolja az idődet, ami véges. Ha gyereket akarsz, akkor meg főleg! Igenis rengeteget adsz neki, még ha nem is becsüli.
ápr. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!