Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó fene lehet ez ?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mi állhat a háttérben? Eddig semmi baj nem volt köztünk, működött is a kémia. Hétvégén viszont folyamat lelankadt vagy fel sem állt neki, mégis rám akart mászni. Amit nem értettem, és rákérdeztem. Azt állítja semmi baj nincsen. Viszont úgy kezdett el becézni ahogy anno az exét, és folyamatosan. Az eddigi 1 év alatt erre nem volt példa. Rákérdeztem mi ez az új becenév? Azt állítja, hogy most ez jutott eszébe. ( Kapcsolatunk elején átbeszéltük, ki minek volt, vagy ki , milyen becenevet adott az exének, hogy ne hívjuk úgy egymást. Csak közben elfelejtette, a női memória meg tárolja az ilyen infokat.) Nem volt ideje megcsalni vagy ilyesmi erre nem gondolok. Jelét sem látom, hogy írogatna a csajnak vagy hasonló, bár nyilván nem látom az üzeneteit meg bele sem néznék. 24/N
ápr. 8. 16:56
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
37%

Flash a r3gi nőre, aki màr nincs.


Apropó, nem érzed magad pótléknak?

ápr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát de pont most?😂 4 éve nincsenek együtt akkor is csak 1 évig voltak és se veled, se nélküled volt. De amúgy egy kicsit annak érzem magam így a tegnapiból kiindulva. 😅 De mindig elhalmoz mindennel és folyton ölelget meg minden. Semmi baj nem volt eddig.
ápr. 8. 17:02
 3/6 Noren1989 ***** válasza:
100%

Kényszeres a frici...


Nem érted csinàlja, hanem magàért.


Személyes törődést kapsz tőle?


Am itt egy fickó 6évre visszamelőleg flessel az exére, szóval az elévülés...beteg agyaknàl szinte végtelen.

ápr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze, jól bánik velem. Ezért sem gyanakodtam sosem.
ápr. 8. 17:22
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Az exet akarja még mindig.
ápr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Pont elfogyott otthon a Kamagra azt anélkül ez van.
ápr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!