Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kb mennyit szoktak az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb mennyit szoktak az emberek találkozgatni egy párkapcsolat elején?

Figyelt kérdés
Feltételezem, ha együtt maradnak összeköltöznek egy idő után, így fejlődik a kapcsolatuk. Ti nálatok ez hogy volt? Mennyi időt voltatok együtt kb 1-1 alkalommal? Egyáltalán ez teszi fenntarthatóvá egy kapcsolatot vagy a minőségi idő jobban számít? Pl csak hétvégén tudtok találkozni, ami jobb ahhoz képest, mintha mondjuk heti 5x, de olyankor a nap vége fele és csak rövidebb időre?

ápr. 8. 18:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az érzéseken múlik minden, ide tartozik a szerelem, vonzalom, türelem. Aki bír várni az kibírja a hétvégét, örül annak, hogy egyáltalán együtt vannak és azon van, hogy minél előbb közelebb lehessenek egymáshoz.

Hiába van a szemed előtt valaki heti 3x-5x hogyha rá unsz, nem kötnek hozzá komoly érzések.

ápr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1: Igen, egyetértek. Csak sajnos a gyakorlatban a szerelem nagyon hátul van a listán ha egyáltalán szempont a párválasztásnál, annak ellenére mennyien váltig állítják, hogy milyen fontos.
ápr. 8. 19:25
 3/14 anonim ***** válasza:
34%
Nem lennék olyannal, aki csak hétvégén akar velem lenni pár órát a nap végén. Ez szexkapcsolatnak elmegy, párkapcsolatnak így nincs értelme. Nekem legalább heti 3-4 többórás/félnapos vagy hétvégén egész napos együttlét kell.
ápr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3: Értem és akkor gondolom a pároddal megvolt a heti 3-4 amiről írtál? Mert azért az elég fura, hogy az elején amikor alig ismeritek egymást még az is megvan szabva mennyi időt kell együtt töltenetek.
ápr. 8. 20:47
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabtam meg soha, csak egyszerűen olyan pasikkal jöttem össze, akik szintén sok talit igényeltek. Aki egyszer akart látni a héten, azt hamar kukáztam, nekem ez nem párkapcsolat.
ápr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5: Ok, de mi van ha nem tudtok annyit találkozni, mert neki heti 4 délutánja kapásból foglalt és napközben dolgozik? Miért feltételezed egyáltalán, hogy a pasi nem akar veled találkozni, csak mondjuk neki fontos az együtt töltött minőségi idő? Vagy neked az is jó ha nálad alszik, mert nagyon későn tudna átmenni hozzád? És akkor még hétvégén is találkoznátok?
ápr. 8. 21:08
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon egyszerűen oldottam meg ezt a problémát, olyanokkal sem jártam soha, akik non-stop dolgoznak. Nekem sok a szabadidőm.
ápr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Napi 2-3 órát találkoztunk.
ápr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mikor ismerkedni kezdtünk mindketten nagyon elfoglaltak voltunk és így két egyetemi óra közti másfél órás szünetben volt az első randink. Ami olyan jól sült el, hogy mentem vele az órájára utána


Ezt követően én elutaztam 3-4 napra, de utána volt minimum heti 2 randink illetve randikon kívül is töltöttünk időt együtt (pl a közös baráti társasággal vagy véletlenül összefutva). Szinte napi szinten találkoztunk


Aztán kb minden nap együtt voltunk (egy koliban laktunk, mindketten homeofficeoztunk, egy egyetemre jártunk és volt közös társaság is). Egy év után összeköltöztünk, azóta is jól megvagyunk.

ápr. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
3: Ez valakinek sok vagy nem is tudja megtenni, nem ettől függ a szerelem!
ápr. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!