Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kb mennyit szoktak az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb mennyit szoktak az emberek találkozgatni egy párkapcsolat elején?

Figyelt kérdés
Feltételezem, ha együtt maradnak összeköltöznek egy idő után, így fejlődik a kapcsolatuk. Ti nálatok ez hogy volt? Mennyi időt voltatok együtt kb 1-1 alkalommal? Egyáltalán ez teszi fenntarthatóvá egy kapcsolatot vagy a minőségi idő jobban számít? Pl csak hétvégén tudtok találkozni, ami jobb ahhoz képest, mintha mondjuk heti 5x, de olyankor a nap vége fele és csak rövidebb időre?

ápr. 8. 18:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Távkapcsolatom elején havonta 3 hétvégén találkoztunk, 1 hétvége kimaradt és az az 1 hétvége nekem szörnyű volt. Tehát 2 hétvége igen, 1 hétvége nem. Cirka 40 k.m. távolsággal. Később exem átszervezte a családi helyzeteket, hogy 1 hétvége se maradjon ki és legalább félúti városban találkozzunk. Bár az sem volt jó. S mivel életképtelen volt változáshoz, összevesztünk. Én úgy vélem, hogy tudnom kellett volna a múltjáról jobban és nem kellett volna "annyira beleszeretnem". Bár azóta meg párom mellett azt érzem, hogy én sem szerettem őt igazán. Érdekes helyzetek ezek, de ő azóta sem változik.


Párom közelben lakott, de többnyire szintén hétvégenként voltunk együtt. Nem igényeltem többet, mert nagyon sok dolgot szeretek csinálni egyedül is. Ez máig így van együtt-élésünk közben, mert én szeszélyes ambivertált vagyok. Fél év után elkezdtünk szerdánként is találkozni.


35/F

ápr. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk összeköltözés előtt az volt hogy péntek délutántól hétfő reggelig voltunk együtt, plusz szerda este.
ápr. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
45%
Mondjuk én nem vagyok tipikus nő egyáltalán, de nekem semmi energiám nem lenne ennyit találkozni valakivel. Mert a munka csak egy dolog, de annyi más intéznivaló van mindig a héten, plusz gyakran találkozom a nővéremmel is, 1-1 baráttal, vagy csak simán mondjuk hajat mosok, sorozatot nézek, könyvet olvasok, stb.
ápr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
85%

#13 de egy csomó mindent lehet együtt is csinálni. Könyvet olvasol, addig a párod is csinál valamit, közben néha összebújtok, kommenteled neki, amit olvasol, szexeltek :D Hajmosás sem egész estés program, gondolom nővéreddel meg a barátokkal sem akarsz minden nap lógni…nem tudom, én elég busy életet élek, van egy teljes állásom, heti 2-3x edzek, gondoskodni kell a kutyámról meg sétálni vinni minden nap, barátokkal szoktam találkozni vagy a családdal, és akkor ott vannak az egyéb teendők, mint bevásárlások, fodrász stb, de ha van egy pasi, akiért fülig odavagyok, azzal mindig megoldjuk, hogy sokat legyünk együtt. Mert akkor elmegyünk együtt edzeni, bevásárolni, kutyát sétáltatni stb. Egyszerűen mert igényünk van a másik társaságára. Ez nem jelenti azt, hogy minden nap egymás seggében lennénk, de az hülye kifogás szerintem, hogy azé’ nem tudod megoldani, mert hajat kell mosni meg olvasni…


Persze az is oké, ha valakinek sok énidőre van szüksége, de a legtöbb ember párkapcsolatban többet vágyik a szerelmére, mint az egyedüllétre. Normál esetben.

ápr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!