Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan próbálsz meg javítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbálsz meg javítani a kapcsolatodon?

Figyelt kérdés

Ha kapcsolati gondjaitok vannak,ami nem bántalmazás vagy erőszak alapú arra gondolok.


Én próbálok kedveskedni neki, kicsit kiszakítani az agyalásból, próbálnék programozni vele ..de ezek lehet nem jó ötletek a javulásra..


ápr. 9. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát mivel nem tudható miért romlott meg a kapcsolat így nem lehet hasznos választ adni. Egyébként lehetséges, hogy hiába teszel meg bármit már nincs értelme mert oda lett a bizalom.
ápr. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 denumer ***** válasza:
100%
Odaállok elé, hogy ezzel problémám van és beszéljük meg.
ápr. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
Tanuljatok már meg magyarul! Nem programozni, hanem programokat szervezni, programokat tervezni, programokra járni. Programozni a programozó szokott. Ja, értem, idő és energiaveszteség az a pár karakter. Oké.
ápr. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hat nem így. Leülünk, mindenki elmondja, hogy milyen apja volt, hogy érezte maga, pihenni vagy progizni szeretne. Ezt a beszélgetést mindennap le folytatjuk munka után.
ápr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sehogy. Gond általában csak akkor van, ha azt a másik okozza. A másik meg nem véletlenül okoz gondokat a kapcsolatunkba.


Volt már pl, ha hanyagolnak hidegülnek, kedvében jártam, adtam magamra,flörtöltem vele, mézesmadzagoztam meg minden, bombanő lettem, és már az egész város is rám volt állva, csak a saját barátom nem. Én már elengedem az ilyeneket.


Ahol az egyik a kapcsolatunkból egy f.s kapcsolatot csinál, tegye, szíve joga.

Én tudok szeretni, ő nem, ergo nem bennem van a hiba, hanem benne. Majd szeret más akkor.

ápr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!