Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én lennék a hibás,meg kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én lennék a hibás,meg kellene bocsájtanom?

Figyelt kérdés
18,5ev házasság, ezalatt többszöri testi és lelki bántalmazás kaptam. Aztán mikor egyedül érezte magát felkutatta az 1 napos barátnőjét azzal, hogy le kell zárja a kapcsolatát vele 6 év házasság után, ekkor már volt két gyermekünk. Lebukott megbocsájtottam mert, könyörgött, hogy öngyilkos lesz, féltem. Aztán éveken keresztül csak költöztünk mert neki sehol nem volt jó és ha elköltözünk a szülő városában megváltozik és nem bánt. Hazugság volt. Ott még a nagy lányunkat is megverte.😢 Könyörgött nekünk, végül megbocsájtottunk. Aztán 2 éve vissza költöztünk az én szülő városomban a tovább tanulás miatt, meg mert édesapám és bátyám súlyos betegek lettek és 3 hét alatt mindketten meghaltak.😭Ekkor a férjem kifordult, hogy mit képzelek, hogy sírok meg gyászolok, majd a mennyországba találkozunk, meghaltak és kész, úgy hogy két szeretteimet veszítettem el. A fájdalmamban egyedül maradtam, elkezdett haragudni sőt féltékeny lenni a halottakra, hogy én úgy döntöttem férfi nem léphet az életemben. Elmondtam ez nem így van, csak nehéz még egy embert is elveszíteni nem,hogy kettőt. Folyamatos megalázást kaptam, hogy egy mocskos retkes cigány vagyok, (MERT ő magyar én meg csak egy cigány) , aki csak gyászol. Nem látta, hogy főzök mosok dolgozok, gyerekeket nevelem. Gyászolni vagy beszélni nem volt szabad róluk mert rossz keresztény vagyok és hát már nem élnek. Rengeteg bántást kaptam tőle lelkileg, ha látta, hogy szomorú vagyok. Így elkezdtem egy közösségi oldalra felmenni, hogy kikapcsolás az agyam. Ő eközben játszott forma1-es játékot (18 éve csak játszik)soha nem szabad kihagyni egyet mert akkor veszekszik velem és bánt. Na és decemberben elkezdődött valami. Szörnyű viták a semmiből. Belém kötött egy nő a lidlibe, de természetesen ő nem mellém állt, ha nem a nőt védte, haza jöttünk és elmondta ő nem kíván nem, akar engem el akar válni, mondtam elengedlek akkor. ERRE megütött mi az, hogy elengedem. Aztán szilveszterkor haza ment ,hogy fáj a feje majd vissza jön a buliba, de nem jött. Felhívtam, hogy haza megyek a gyerekkel és azt mondta ne zavarj már fáj a fejem maradjatok. Onnantól csak veszekedések voltak. Januárban mosogatott és beszólt nekem, hogy neki kell mosogatni és én mit csinálok, elmondtam dolgozok, gyereket nevelek és elfáradtam és leültem. Erre nagyon jó vagy, én meg nem.Gondolkoztam és azt mondtam hülye köcsög. Állítólag dühös lett rám és egy fazék mosogató vizet kimert és rám öntötte. Gondolkodás nélkül azt mondtam, rohadj meg te szemét. Ő meg azt mondta tudod kik rohadnak a temetőben apád meg bátyád már hús sincs rajtuk. Csúnya dolgot tettem leköptem, hogy szégyellje magát. Nagyon fájt lelkileg és azt mondtam nem akarok a felesége lenni. Eltelt egy pár nap és ismét a konyhában voltunk és azt mondta bárcsak a koporsóban látná már, mert ott lenne a helyem apukám és bátyám mellett a föld alatt. Na ekkor azt mondtam elég vége és válok, de nem tettem semmit. Másnap oda jött, hogy szeretsz mondtam nem, mert gonosz vagy. Rá 2 napra kaptam egy levelet az ügyvédtől, hogy a férjem időpontot kért nekünk mert válni akar. Lesokkolódtam...De elmentem vele, mert azt mondta ez nem válás csak jogi tanácsadás lesz....na és amikor ott ültünk kérdezte az ügyvéd, hogy ez végleges vagy, hogy gondoltuk. Férjem kapásból ez végleges és időpontot is nézzen az ügyvéd. Nem tudtam mit szólni csak elfogadni.Haza felé végig veszekedett velem. Hogy miért fogadtam el, mondom te kezdeményezted mit tettem volna, könyörögje...Igen azt kellett volna tenni. A férjem újabb játéka március 20 ig van időnk 3 hét, addigra rendben hozzuk , mondom jó. Na és itt kezdődik a csavar, napi szinten úgy jött haza na, hogy döntöttél nem válunk, nem szóltam semmit hiszen nem is volt erőm lelkileg, miközben azt mondja nem kíván engem és nem is vonzódik évek óta hozzám. A lényeg, hogy ő eközben elkezdett ismerkedni a közös ismerőssünkel akiben ő Állítólag gyerek kora óta szerelmes, én meg bele olvastam a telefonjában mit írnak, de nem szóltam... Haza jött egyik nap, hogy na most már ebből elég Isten szerint nem helyes a válás. Mondom kivel beszélgetsz, senkivel te undorító nő. Mondom tudok mindent. Megkérdeztem mire jó ez, Felugrott szaladt fürdőbe írni a csajnak, hogy tiltson le engem, de csaj őt is tiltotta. Férjem a két lányunk és előttem a földre verte magát és ordítozott, hogy elvettem tőle a boldogságát az életet a szerelmét, biztonságát és rohadjak meg. Leköpött megütött, talán még is vert volna csak akit lány közbe szólt. Verte az ajtót, hogy megöli magát mert elvesztette miattunk. Másnap már engem szeret és belém volt szerelmes mert egyedül van és már nincs a csaj és nekem az a feladatom megbocsájtani neki. ÉS HOGY Ő NEM AKAR VÁLNI, CSAK DÜHÖS VOLT. Írhatnám folyamatosan, de lelkileg készen vagyok 18 év alatt most van az először, hogy nem tudom elnézni és ezért narcisztikusnak nevez, mert azt mondtam ez megalázó, hogy a földön fetreng és a lányaim előtt így megalázott.
ápr. 9. 10:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugye a nyitó kérdésedet viccnek szántad?


Még gondolkozol, hogy elválj-e? Tizen-éve elhagytam volna ezt a rohadékot.

ápr. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

18 éve kellett volna elvállni. Ugye tudod, hogy váláshoz elég egy ember, nem szükséges az ő hozzájárulása?


Sérülésekről orvosi látlelet + feljelentés és távolságtartási végzés.

ápr. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 denumer ***** válasza:
100%

Ez valami Mónika show epizódból van?

Nem akarlak bántani, de rajtad kívül senki nem tudja rendbehizni az életed. Hiába írunk bármit, ha a nap végén vele maradsz és ugyanúgy elver.

ápr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Már RÉG el kellett volna válnod. Úgy az első bántalmazás után.
ápr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Válj el és jelentsd fel ha vannak sérülésnyomok.
ápr. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom elhinni, hogy ilyen létezik. Te hagyod, hogy kezet emeljen rad vagy a GYEREKRE? Milyen anya vagy te ? Egyáltalán minek maradtal vele ?????????

Nem értem. Ne haragudj, de nem tudlak sajnálni. 18,5 eved volt kilépni ebből a “kapcsolatbol”.

ápr. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Könnyű ítélkezni sajnos felettem, hogy rossz anya vagyok, de nem volt senkim es lelkierőm, de most végre felálltam és ez a lényeg. Csak akartam olvasni, hogy tényleg nem én vagyok az akinek még mindig engedni kell , erőtt akartam gyűjteni....
ápr. 9. 11:06
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem kell engedned. Rugd ki ezt az “embert” az életedből és minimum jelentsd fel és kérj tavoltartasi végzést is. Miért turtel el ennyi mindent ? Otthon is ezt láttad, amikor felnottel ?
ápr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

😢

Atyaeg, ez egy rémálom. Remélem kitudsz szállni ebből. Legyenek a szemed előtt a gyerekeid, akik nem nőhetnek ebben fel!

ápr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Erős vagy. Menni fog. Tarts ki. Má elkezdődött a folyamat, ha a férjed nem együttműködő, akkor is elválasztanak, egyik fél kérésére is. Hol fogsz tudni lakni? Kezdd el szervezni a külön életet.
ápr. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!