Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent valójában a bonyolu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent valójában a bonyolult párkapcsolati státusz?

Figyelt kérdés
ápr. 9. 11:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Hidd el, nem éri meg. Max ha alkalmira kell, de én akkor sem kérdezném meg, minek? Felesleges. Nagyon sok fejfájást okozna egy ilyen valaki, az fix.
ápr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Noren1989 ***** válasza:
100%

Valójàban?


Megcsalom a pàrom és ő nem tud róla.

ápr. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én nem akarok semmit ilyen embertől, csak érdekel, hogy ha már valakit rávisz a lélek arra, hogy Facebookon mondjuk beállítja azt, hogy bonyolult kapcsolatban akkor az mit jelenthet valójában? Mitől lehet bonyolult a párkapcsolat?
ápr. 9. 12:11
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
#3: Valszeg megcsalás lesz belőle vagy esetleg "szünet" van. Az ilyen emberekkel jobb, ha nem törődsz.
ápr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Így már érthetőbb, köszönöm a válaszokat. Nincs ismerkedési célom ilyen emberekkel csak arra próbáltam rájönni, hogy ezt mit jelenthet egyes embereknél.
ápr. 9. 12:19
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem ilyet. A nő nem volt hajlandó elmenni dolgozni. A férfi szerette volna. A pasinak viszont egyébb okok miatt nagyon is kellett a nő. Állandóan veszekedtek. Volt, hogy a pasi akarta kidobni a nőt de az nem hagyta magát. Amikor meg menni akart a pasi tartotta vissza.
ápr. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%

Én társkeren szoktam ilyet kiírni. Mert ha azt írom hogy egyedül vagyok akkor hajlamosak azt hinni, hogy biztos nem kellek senkinek, meg szexhiányom lehet már, meg biztos megcsaltak otthagytak, es azt hiszik örülhetek annak ha őkegyelme találkozni akar velem, olyan lekezelőek a pasik 98%-ban.

Ellenben ha azt írom ki bonyolult kapcs van vagyok, eddig egyetlen egy szexre hívást degradálást se kaptam még, hanem udvariasan ismerkednek, csetelgetünk és csak reménykednek abban, hogy találkozom majd vele és azt el tudja érni.


Röviden: ha kiírom hogy egyedul vagyok, 10ből 9 alpári (az az 1 azért nem mert az incel)

Ha azt írom, bonyolult kapcsolatban vagyok, 10ből 10 udvarias.

ápr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

Ahol élek, csak 2 év igazolt különélés után lehet beadni a válókeresetet, így a szakítástól gyakran 3 év, de akár még több is lehet, amíg jogerősen elválasztják az embereket. Ennyi idő alatt sokan kezdenek új kapcsolatba, náluk ez például gyakran előforduló kiírás. (Szerintem Magyarországon ez jóval gyorsabban megy, de ott is láttam már ebbe a kategóriába tartozó emberek FB profilján.) De itt igazából általában nem maguk a párkapcsolatok voltak bonyolultak, hanem a szereplők családjogi helyzete.


Ezen kívül láttam már poliamor kapcsolatban élőknél is ezt a kiírást, mert a FB nem tette lehetővé, hogy több embert jelöljenek be, akikkel kapcsolatban vannak.


Na meg persze láttam kamaszoknál, ahol fogalmam sincs, mire céloztak vele.

ápr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre, hogy ezt sokszor azok írják akiknek vagy nincs is semmilyen kapcsolatuk vagy max valami szerető.
ápr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Kalandot szexet akar.
ápr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!