Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kér szinte engedélyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kér szinte engedélyt hogy ha nem kell csinálni semmit ( otthoni teendők) akkor foglalkozhat e a saját dolgával?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy ő nem talál egyensúlyt a dolgokban, kényelmes ember. Ő nem tud több dolgot egyszerre vinni, hogy haladjon minden, hogy legyen idő a munkára, otthoni dolgokra, hobbira, kettőnkre stb..


Ezért vannak gondjaink mert úgy éreztem rám marad minden, miközben ő csak itthon munka után hobbzott hónapokon keresztül hajnalig és nem látta meg a teendőket, de ha szóltam nem ért rá.


Most meg szinte olyan érzésem van hogy engedélyt kér, hogy ha szerintem nincs otthoni teendő akkor csinálhatja amit akar. De ő neki is meg kéne látnia és tudni kellene azt hogy mi az amit mindenképp meg kell csinálni vagy elintézni.. és ha az megvan akkor majd hobbi, pihenés stb..


ápr. 10. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fél tőled. El akarja kerülni a lecseszést meg a kritikát.
ápr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel tudja, hogy mérges voltál a hobbija miatt, ezért inkább megkérdezi, mintsem baj legyen.
ápr. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy neki alapvetően eléggé más fogalmai vannak arról, mi számít mindenképp elintézendő dolognak és mikor megfelelő elintézni, ezért kérdez.
ápr. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Jaaaaaj, mostmár az se jó, hpgy behódol? Mit tud még tenni szerencsétlen? Évek óta hallgatja, hogyha jó kislány lesz és feladja teljesen önmagát, majd teherbe rakod. Éveket vettél el tőle, sok évet. Most, harminc felett, gyenge mentális és fizikai állapotban, pcos-el, egyre kevesebb a reménye gyerekre. Most végre megtört. De, neked ez se jó.
ápr. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kérdés alapján én rögtön férfire gondoltam. Szerintem az nem úgy van, hogy "még kéne látnia" a tennivalókat. Nem mindenki képes erre. A jó munkaszervezés, időbeosztás egy képesség, ami nem egyformán adatott mindenkinek. Azonkívül mások lehetnek a prioritások, ami az egyiknek elengedhetetlen, a másiknak egyáltalán nem fontos. Nekem pl volt olyan rokonom, aki keményítette az ágyneműt. Én vasalni sem szoktam.😁
ápr. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónál a pont, főleg az ágyneműket illetően :D :D


Viccet félretéve nincs azzal semmi gond, ha te felsorolod az otthoni teendőket, ő pedig a saját dolgait ehhez igazítja, mert belátja, hogy neked ez sok.


Ezt hívják kompromisszumnak. Te is engedsz, mert felírod, és ő is enged, mert megkérdezi, van-e valami, amit meg kellene szerinted csinálni.


Ne legyél házisárkány, senki sem gondolatolvasó :D

ápr. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
Gratulálok, kérdező, az elmúlt egy évtizedben sikerült ennyire megnyomorítanod ezt a szerencsétlen nőt. Ha egyszer VÉGRE szakítanátok, soha nem heverné ki ezt a kapcsolatot akkor sem. Soha.
ápr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!