Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran normális "mosolyszünet" vagy apróbb vita a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Halistennek nagy vitak nem szoktak lenni, viszont apróbb viták, (megjegyzem általában a semmin) kb havonta 1x. Ilyenkor nehany napra elég rossz a kedvem, jelenleg egy ilyen hullámban vagyok. Komolyabban megsérteni nem szoktuk egymást, viszont okoz nemi rossz erzést természetesen, akkor se ha utána megbeszéljük hogy csak félreértés volt.

Nálatok ez hogy szokott lenni?

Kb 10 hónapja vagyunk együtt 30+osok vagyunk egyébként, már van tapasztalatunk milyen az együttélés valakivel stb...


máj. 3. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Nagyon ritkán vitázunk és az oka a gyermekünk. Kenyérre lehet a párom kenni, nagyon el szeretné kényeztetni én meg logikusan ellene vagyok. Viszont én hozzá képest túlságosan is óvom míg ő hagyj neki több teret. Szóval ha összekapunk az azért van mert mindketten jót akarunk a kicsinek. Habár már eljutott oda, leesett neki, hogy igazam van és próbálja magát nem elolvadni és én hagyni a kicsit nyitogatni a szárnyait.



Ha köztetek semmiségeken vannak kisebb viták eléggé gyakran ilyen rövid ideje ebből nem lesz jó párkapcsolat hiába is húznátok évekig egymás mellett. Mi köztünk a kicsi előtt egyetlenegyszer fordult elő konfliktus. Most az egy kezemen meg tudom számolni, veszekedni, ordítozni egyáltalán.

A gyerekünket nem éri feszültség.


Nyilván nem ismeritek egymást mint kellene és ha nem kezditek egymást megismerni le is lehet húzni a WC-n a kapcsolatot...

máj. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Kiabálás ordítozás sose volt, csúnyat, sertő dolgot se mondunk egymásnak. Nem tudom hogy velem van-e baj hogy nehezebben lendülök túl egy-egy vitán, vagy talán haragtartó vagyok, esetleg sértődékeny. Mert lehet másoknak ezek gyorsabban túllépnek.

Viszonylag az elején vagyunk, mellette sajnos sok-sok problémank is van, de azokban tamaszt tudunk nyújtani egymásnak.

máj. 3. 15:12
 3/10 anonim ***** válasza:

Akkor gyorsan gyere ki ebből!! MOST!!

vagy most sajnáltatni van kedved, simi és ilyenek? gyere ide had öleljelek meg érzések?

Ha meg olyan túl jó együtt akkor generáltok egy kis vihart, hogy ismét együtt lehessetek olyan közel?

hallgass ilyenkor felüditő zenéket vagy bármit amitől jobb kedved lesz, nézd a közös képeket amikor valahol jó élményt töltöttetek el együtt, és keressétek egymás társaságát, egy jó bor, a régi emlékek felidézése és egyből átbillensz egy pozitiv hangulatba, nos, ideje jobban lenni nem? hm?

máj. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

akkor az alap megvan, ha támaszkodhattok egymásra, talán túl sok időd van agyalni, engedd el ezeket a felhőket jó?

ha tovább viszed komolyan szét tudod szedni a kapcsolatot a hormonok miatt a hangulatváltozások miatt ..

máj. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

10 hónap nem a legeleje, félreértés kb. havonta egyszer egyáltalán nem okés kategória.

Oké lenne fogjuk rá 4-5 hónap között, de már lassan 1 éve lesztek együtt és igen sűrűn vitáztok a "semmin". Most vagy nem ismeritek egymást mint illene, vagy nem érdekli egyikőtöket, hogy a másikat megbántja amikor nyomasza valami. Esetleg egyszerűen nem illettek össze. Hiába is ismeritek egymást, hiába is kötnétek kompromisszumokat nem érnétek el velük semmit ugyanis nem passzoltok...

máj. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

12 éve vagyunk együtt párommal, az első 3-4 évben volt egyetlen konfliktusunk, azt megbeszéltük, és azóta se volt vitánk.

Én azt gondolom, ha ilyen hamar, ilyen sok vitátok van, meg még mosolyszünet is, az gáz. Ott alapjaiban nincs rendben valami. Eltengődhettek egymás mellett évekig, csak kérdés, hogy megéri-e.

máj. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Csak rossz kapcsolataimban vannak mosolyszunetek vagy olyanok hogy viták alkalmával haza megyek inkább meg stb

Jo kapcsolataimban soha nincs ilyen.

máj. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Semennyi nem normális. Mindenhol vannak zördülések ez normális de az ahogyan kezelitek az már nem. Úgy kell felfogni, hogy más más az elképzelésetek valamiről, mindketten elmondtátok, valahol meg lett állapodva és ennyi. Egyszer az egyik enged egyszer a másik.. Megbeszéljük és tovább szeretjük egymást. Nem az oviban vagyunk.
máj. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Ez a kapcsolat már most, egy friss intervallumban az utolsókat rúgja...
máj. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kezdem azt érezni hogy soha nem lesz normális kapcsolatom, mivel bizonyos szempontból az egyik legjobb, de mégis van baj...
máj. 3. 20:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!