Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bántalmazó férj Ti is elhagyn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántalmazó férj Ti is elhagynátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Férjem megütött.

Azért mert a kertbe csak most jutottam el takarítani, kicsit kapálni, gereblyezni

És ő is lent volt a kertbe kezdte csinálni

És meg kérdezte miért csak most csinálom

Mindent egyedül. Csinálok a háznál, van egy 2 éves kislányunk vele is egyedül vagyok mindig.

Na és mondtam most van időm rá és most Meg akarom csinálni

Az volt rá a válasz hogy inkább hagyjak neki békén mert nem is az én kertem(előtte még 2 perccel ugye az volt a baj hogy nem csináltam még meg) hanem ez az ő kerte meg az anyjáé, mert még az anyja néven van a ház.

És mondtam hogy jaa így állunk okes akkor nem csinálom

És el indult felém, akkora pofont kaptam, hogy le zsibbad az orrom, meg szédültem

Majd meg fogta a nyakam is.

Ezt mind látta a gyerek is sajnos

Ittas is volt persze

Volt már ilyen agresszív, akkor el lökött bent a házba jó erősen.



ápr. 11. 14:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Én már elhagytam volna. A piálás miatt is, de te nem fogod.
ápr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű hogy igen. Le sem tudnám hunyni a szemem ilyen ember mellett. Anyumnak volt ilyen élettársa, rettegtem tőle. Soha nem kellene ilyen, inkább mennék a híd alá élni.
ápr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez kérdés???

Az a baj, hogy ez kérdés...

ápr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%
Nem is értelek kérdező. Mi itt a kérdés?????
ápr. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
89%

Persze, nem kérdés..

Max annyi szerencse, hogy a gyerek 2 évesen ebből még keveset fog csak fel.

ápr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
93%

Én a helyedben a lehető leghamarabb elhagynám. Csak nézz a kislányodra, a későbbiekben neki sem tesz jót ha ilyen körülmények között kell éljen, sokat sérülhet lelkileg ami kihathat az önértékelésére és a későbbi emberi kapcsolataira is.

Meglehet, hogy a párod majd ígér fűt-fát csakhogy visszamenjetek hozzá, de ne hidd el egyetlen szavát sem, átmenetileg lehet jobb lesz, de egy idő elteltével az lesz aki most.

ápr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
92%

Igen!

Már az ittasság is kizáró ok nekem párválasztásnál.

ápr. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
12%
Amióta az asszony meghalt már egyedül művelem a kertet. Néha csak én is késve jutok ki kapálni.
ápr. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Vele maradnék, hogy szarrá verjen először engem, majd hagynám, hogy verje a lányom is. Mert amúgy, mikor józan tök kedves és olyan jószívű. Nála jobbat nem találnék a földön... Erre a kérdésre tán ilyen választ vársz? Az apám alkesz volt és nem csak anyám verte, hanem bizony minket is gyerekeket... Ha szereted a lányod azonnal hagyd el! Az oké, hogy magad sz*rba se nézed, de gyerekkel ezt nem teheted meg.
ápr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
62%
Én nő vagyok, de az biztos ha velem egy férfi ilyet megcsinálna, nem hagynám magam és kapna ő is! Utána pedig fel is jelenteném! Saját anyámnak nem hagytam, hogy megüssön, évekig nem szóltam hozzá, nemhogy egy férfitól ezt elviseljem! Ez nagyon csúnya amit mondok, de aki ezt tűri és folytatja vele azt valahogy nem tudom sajnálni!
ápr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!