Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vokt hogy azt érezted hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vokt hogy azt érezted hogy nem mersz már megszólalni sem párod mellett?

Figyelt kérdés

Mindent igyekszek neki megadni, támogatom a terveiben, segitem őt.


Viszont ha vlmit mond már " nem merek" szinte belekérdezni hogy miért, vagy hogy akarja az adott dolgot, vagy hogy esetleg szerintem így vagy úgy kellene.


Nem mondtam sem azt hogy nem segítek, vagy ilyesmi csupán nekem is lett volna hozzá kötődően más ötletem, véleményem.


Ilyenkor egyből jön a jó akkor hagyjad, nem kell, majd megoldom stb..


ápr. 30. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Minek vagytok együtt, ha már azt is utáljátok ahogy a másik levegőt vesz?

Egyébként van megoldás: ne szólalj meg!

ápr. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gergelice16 ***** válasza:
58%
Nem normális, hogy nem mersz önmagad lenni a párod mellett. Mitől félsz? Hogy elhagy? Vagy bántana téged? Előbbi esettel valószínűleg jól járnál, az utóbbit pedig jelenteni kell a rendőrségen. Egy biztos, egy olyan kapcsolatban, ahol a szeretet és a bizalom az alap, nem normális, ha nem mered elmondani a véleményedet.
ápr. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sosem voltam ilyen kapcsolatban. Ha lett volna sem maradtam volna benne.
ápr. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Párkapcsolat ide vagy oda, te mi alapján érzed magad feljogosítva arra, hogy az embereknek kéretlen tanácsokat osztogass (ami egyébként csak simán okoskodás)?


Próbáld ki azt, hogy soha többet senkinek nem adsz tanácsot, csak ha külön kikéri a véleményed.


Sok ember azt képzeli, hogy ha ő valakinek az anyja/apja/férje/felesége, akkor neki már lehet az alapvető normákat áthágni másokkal szemben.Hát nem érdemes, ha jo viszonyt akarsz.

ápr. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen volt ilyen
ápr. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

Azért néha látszik ám hogy itt néhány felhasználónak abszolút nincsenek emberi kapcsolatai.

Teljesen normális beszélni arról hogy ki mit hogy csinálna meg. Normál esetben ebből nincs hiszti, hanem nyitott vagy a párod nézőpontjára (ez nyilván nem keverendő a tényleges beleszólással, pl "nem jól csinálod, csináld így, hülye vagy").


Ha ilyen szinten irritál valaki véleménye, akkor az nem a párod, akibe szerelmes vagy, hanem max a lakótársad akivel unalomból néha bsztok, de emberileg le se szarod.


Amugy nyilván nem normális az ilyen, de ezt te is érzed, kérdező.

ápr. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6 Normál esetben mindenki akkor nyitott más véleményére, ha megkérdezik.

Nem kell ám ahhoz lehülyézni a másikat, hogy ellenszenvesen és erőszakosan tukmáld rá a véleményed.

Na meg vannak olyan emberek, akik csak azt szeretnék, hogy hallgasd meg amit mondanak, nem véleményezést kérnek.Ezt annyira nehéz tiszteletben tartani?

ápr. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%

#6, Nem, itt tudod az látszik, hogy a gyakorisok zöme már felismeri a “Körmös csaj csávóját”.

Évek óta itt héderel, és napi szinten ontja ki magából a kérdéseket, amiknek bár változatos a témája, de a lényege egy, sározza a barátnőjét. És mindig mindent ő lát jobban, a csaj hülye, nem érti a logikáját stb. Nem csoda, hogy a csaj már bele fáradt az állandó kritizációba, és már nem érdekli mit szövegel ez a nyomorék.

Na ez itt a szitu.

ápr. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Külön vicces, hogy képes leírni: "Mindent igyekszek neki megadni, támogatom a terveiben, segitem őt."

Évek óta itt mocskolja. Ha megcsinál valamit, az a baj, ha nem, akkor az. Napok óta nyekereg a körmös tanfolyam miatt. Eddig az volt a baj, hogy nem foglalkozik a körmös vállalkozásával.

Annyira támogatja a terveiben, hogy kb 3 éve nincs szex egyáltalán, nehogy véletlenül teherbe essen. Közben hazudozik, hogy persze, hogy ő is akar gyereket... MAJD...

Most meg hetek óta értetlenkedik, hogy vajon mi baja lehet a nőjének...

Majd megint elkezd összecsomagolni, aztán ott fog könyörögni neki, hogy ne hagyja el.


Kérdező, egyébként a terápia hogy halad? Megint lemondta a szakember és a jövő héten?

ápr. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!