Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme ennek a párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ennek a párkapcsolatnak?

Figyelt kérdés

17/L

31/F


Elkezdtünk kavarni mert korához képest a lány sokkal érettebb mint egy 30 éves de mivel nem voltam az elején biztos benne hogy komolyat akarok ezért ő össze feküdt az egyik haverjával akivel néha le feküdtek hogy nekem fájdalmat okozzon de azt mondta nem tudta végig csinálni és végül kérte hogy hagyjak abba utána össze jöttunk a srácot letiltotta de viszont korához képest sok pasival volt (+10) és sok vitánk volt ebből mert kiderült hogy az egyik fiú haverja aki szinten a kuropajtija is volt de azóta miattam tiltotta azt is de valahogy feszelyezve érzem magam mert nem tudom mennyire lehetne ezek után megbízni benne pedig mindent megtesz most a kapcsolatunkert értem ezt hogy minden csavot letiltott akihez bármi köze volt …. Szerintetek ebből lehet normális kapcsolat?



ápr. 11. 17:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Sem te, sem a lány nem vagytok érettek.
ápr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet normális kapcsolat hiszen ti sem vagytok azok.
ápr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Én 40éves vagyok de egy 17-18 éves nőnek én is lennék a társa.
ápr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
17-18 évesen még eléggé csak lányok, nem nők. Érted ezt?
ápr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom Te kérted-e hogy tiltsa őket, de ha igen, ez részedről nem érett dolog és ha olyan fajta teljesen mindegy kit tilt le.

Egyébként egy 17 éves hiába érett a korához képest, nagyon sokat fog még változni. Én sem voltam ostoba 17 évesen, de változtam, lettem bolondabb, majd megint értelmesebb. Ezt sajnos nem tudhatod előre, még nagyon fiatalka.

ápr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondja sokkal érettebb a jány 🤣
ápr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

Jesszus 17 évesen ennyi farok volt benne mi lessz később?

Kell ez neked?

ápr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%

ha megvolt akkor lépj tovább


neki valszeg meglesz a 2-3 gyerek 25 éves korára és még akkor is tinderezni fog, mondván nem a gyerekeinek keres apukát, mert az van :D nem is egy! :D

ápr. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez még egy gyerek. Szerintem nagyon ne tervezgess vele közös jövőt. Sőt már akkor elzavartam volna a fenébe mikor mással kefélt.
ápr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen érett hozzád? Mesélj még!
ápr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!