Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne értelme megjavitani?

Figyelt kérdés
Adott egy 2év 4 hónapos párkapcsolat amiben sok volt a vita mindkét fél részéről,ezért egy beszólás alkalmával elköltözött az egyik fél. Ez idő alatt a másik igyekezett rendbe tenni a kapcsolatot, bár igaz szó szerint ezt nem mondta el mit szeretne és aki elköltözött, elkezdett ismerkedni mással és le is tagadta mikor megkérdeztem, de állítása szerint még szeret. Mégsem tud dönteni. Mi tevő lennétek?

2023. júl. 25. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:

"Mégsem tud dönteni" - Dehogynem tud, sőt, már döntött is, a MÁSIK mellett, csak gyáva neked bevallani, esetleg még kihasználná menet közben, amit adni tudsz neki.

Szerintem lépj tovább, mielőtt jobban fájna ez neked!

2023. júl. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha már mással ismerkedik, akkor nem nagyon van miről beszélni. Ha szeretne, nem ismerkedne mással.
2023. júl. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, ezt gondolom én is.

Csak kíváncsi voltam valakinek hátha van pozitív példája is

2023. júl. 25. 13:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos van ellenpélda, amikor sikerült ezt visszafordítani. De attól még nem biztos, hogy nektek is menne. Hallgass a józan eszedre.
2023. júl. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, valóban tudom mit kellene tennem csak nem oly egyszerű elmondani mint tenni :)
2023. júl. 25. 15:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!