Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer csak eltűnt?

Figyelt kérdés

1,5 éve benne vagyok egy barátság extrákkal "kapcsolatban" egy 10 évvel idősebb férfival.

Tudom sokan mit gondolnak erről a helyzetről, én sem jókedvemben vagyok benne, előtte volt egy hosszú párkapcsolatom, amiben nagyon sokat sérültem, így egy ideig tudatosan nem akartam komoly kapcsolatot, amíg fel nem dolgozom a sérelmeket.

Van egy jó barátom sok éve, akivel nagyon jól kijövünk, de kapcsolat szinten nem működne, mert eléggé mások a nézeteink, viszont barátként nagyon közel állunk agymáshoz, szinte már lelkitárs. A kémia is eléggé megvan, így 1,5 éve egyszer megbeszéltük, hogy lefekszünk egymással. Ez eléggé jól sikerült, így állandó (heti 1 általában (hétvége)) lett a dolog. Mivel jó barátok is vagyunk, így mellette hétvégén programokra járunk,mindeketten egyedül élünk jelenleg, és így a hétvégéből heti 1 napot vagy én alszom nála, vagy ő nálam. Mindketten eléggé elfoglalt emberek vagyunk az irodai munkánk + egyéb tanulás miatt, így ez a heti 1 hétvége teljesen jól bevált, így mindketten tudunk haladni hétköznap a dolgainkkal, illetve minden este egy fél órát beszélünk vagy írásban vagy telefonon, hogy kivel mizu,stb.

Tudom, hogy ez nem egészséges dolog hosszútávon, nem is szándékozom már sokáig csinálni, de egyelőre most ez megfelel.

3 napja azonban eltűnt. Se nem elérhető, se nem veszi fel a telefont, hiába hívom. Tudom, hogy most nagyon elfoglalt, mert sok dolog összejött nála, de attól is tartok, hogy valami történhetett vele. Mivel ez nem egy rendes komoly kapcsolat, így egymás barátaival nem vagyunk olyan viszonyban, hogy csak úgy ráírjak valakire. 1-2-t ismerek látásból, de nem annyira. Egymás szüleit, családtagjait se ismerjük.

Szombaton elvileg találkoznánk, de mindig a hét végefelé szoktunk pontosat beszélni.

Ilyen még sose történt a 1,5 év alatt és eléggé kétségbe vagyok esve. Mit tennétek a helyemben? Várjam meg a szombat estefelét (amikor találkozánk) és ha addig sincs nyoma se, írjak rá valamelyik haverjára? Az a baj, hogy nem akarok nyomulni sem, simán lehet, hogy csak annyi dolga összejött, (neki ez a munkájában egy durva időszak), de eléggé aggódom, túlaggódó vagyok.

Mit tennétek?

25N



ápr. 12. 10:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

"én sem jókedvemben vagyok benne"


Miért? Erőlteti?

ápr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%

"Tudom, hogy ez nem egészséges dolog hosszútávon"

Miért ne lenne? Azért vagy benne, mert jó.

Nincs felelősség, csak kaphattok egymástól. Vagy ha nem, hát nem.

ápr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Vagy vannegy csaj, akibe belezugott
ápr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
Hát ez a 3 napra eltűnés nem túl korrekt dolog, ha csak nincs valami baj. Nem vagytok kapcsolatban, simán letudhatná annyival most nem jó neki.
ápr. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Hat szerintem nem elvárható tőle, hogy mindig írjon neked, hogy mi van. Belementel ebbe önként, neki meg neked sincs számadási kötelezettséged. Nem irt, mert most van más dolga, ennyi.
ápr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
De a telefonja kicsöng? Mert ha igen, akkor nincs baja.Akkor lehet tényleg talált magának valakit.Ha valakivel történik valami, akkor a telója lemerül és a szám nem elérhető.
ápr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%

Mondjuk, ha a lelkitarsam nem venné fel, en nem gondolkodnék azon, mi lesz szombaton.

Ha nem kórházban fekszik, akkor itt fejeznék be vele mindent

ápr. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem lépj ki ebből az egészből! Neked ez már párkapcsolat. Ha valakivel összejárok kuffantani, akkor nem úgy kommunikálok vele, mint a párommal. Már pedig te most úgy viselkedsz, mintha a párod lenne. Ha ő neki csak dugó pajti vagy, akkor szállj ki belőle még ma, mert minél tovább maradsz benne, annál jobban fogsz sérülni. Szerintem is van valaki a képben, aki jobban tetszik neki, mint te és akinek valószínűleg udvarol is, mert párkapcsolatot szeretne vele. Te csak egy pótlék vagy neki, mert éppen kéznél vagy. Ingyen lyuk, amit megdughat heti egyszer.
ápr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
87%
"Lelkitársak" nem fekszenek össze és szólnak előre, hogy nem lesznek elérhetőek. Kivétel ha sitten ül, meghalt, valami baleset történt és nem téged hívnak be a kórházba, kómában van. Úgyhogy ha előkerül és nincs súlyos oka arra, hogy elpárolgott akkor jobban teszed ha többször nem fekszel le vele.
ápr. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a lelkitárs dolog csak a te részedről volt így. Te csak ilyen heti 1 napos összejárogatós szexpartner voltál neki ürítésre! Ha másfél éve lelkitásak lennétek valóban, és valamire is tartana téged, akkor ha nem épp baja esett volna, 3 napra nem szívodótt volna fel úgy, hogy a telefont se veszi fel! Sz*rba sem néz téged sajnos, de még csak nem is tisztel!
ápr. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!