Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer csak eltűnt?

Figyelt kérdés

1,5 éve benne vagyok egy barátság extrákkal "kapcsolatban" egy 10 évvel idősebb férfival.

Tudom sokan mit gondolnak erről a helyzetről, én sem jókedvemben vagyok benne, előtte volt egy hosszú párkapcsolatom, amiben nagyon sokat sérültem, így egy ideig tudatosan nem akartam komoly kapcsolatot, amíg fel nem dolgozom a sérelmeket.

Van egy jó barátom sok éve, akivel nagyon jól kijövünk, de kapcsolat szinten nem működne, mert eléggé mások a nézeteink, viszont barátként nagyon közel állunk agymáshoz, szinte már lelkitárs. A kémia is eléggé megvan, így 1,5 éve egyszer megbeszéltük, hogy lefekszünk egymással. Ez eléggé jól sikerült, így állandó (heti 1 általában (hétvége)) lett a dolog. Mivel jó barátok is vagyunk, így mellette hétvégén programokra járunk,mindeketten egyedül élünk jelenleg, és így a hétvégéből heti 1 napot vagy én alszom nála, vagy ő nálam. Mindketten eléggé elfoglalt emberek vagyunk az irodai munkánk + egyéb tanulás miatt, így ez a heti 1 hétvége teljesen jól bevált, így mindketten tudunk haladni hétköznap a dolgainkkal, illetve minden este egy fél órát beszélünk vagy írásban vagy telefonon, hogy kivel mizu,stb.

Tudom, hogy ez nem egészséges dolog hosszútávon, nem is szándékozom már sokáig csinálni, de egyelőre most ez megfelel.

3 napja azonban eltűnt. Se nem elérhető, se nem veszi fel a telefont, hiába hívom. Tudom, hogy most nagyon elfoglalt, mert sok dolog összejött nála, de attól is tartok, hogy valami történhetett vele. Mivel ez nem egy rendes komoly kapcsolat, így egymás barátaival nem vagyunk olyan viszonyban, hogy csak úgy ráírjak valakire. 1-2-t ismerek látásból, de nem annyira. Egymás szüleit, családtagjait se ismerjük.

Szombaton elvileg találkoznánk, de mindig a hét végefelé szoktunk pontosat beszélni.

Ilyen még sose történt a 1,5 év alatt és eléggé kétségbe vagyok esve. Mit tennétek a helyemben? Várjam meg a szombat estefelét (amikor találkozánk) és ha addig sincs nyoma se, írjak rá valamelyik haverjára? Az a baj, hogy nem akarok nyomulni sem, simán lehet, hogy csak annyi dolga összejött, (neki ez a munkájában egy durva időszak), de eléggé aggódom, túlaggódó vagyok.

Mit tennétek?

25N



ápr. 12. 10:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
89%
Azért legyünk őszinték, elhiszem, hogy rengeteg a dolog, de egy üzit csak tud dobni, hogy bocsi, nem érek rá, majd kereslek, ezt telefonon kb 5 másodperc közölni. Elképzelhető, hogy van valakije és inkább azért elérhetetlen. Mondjuk te ismered, neked kell tudni
ápr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
39%
Persze, hogy raerne egy üzenetet dobni, de nincsenek együtt, a csavonak ez belefér. Egy párkapcsolatban teljesen jogos igény lenne elvárni a másiktól, hogy bármi van jelezze, de egy osszejaros heti egyszer szexelos “kapcsolatban” szerintem nem.
ápr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
56%
12, nem. Kivéve ha közben barátok, lelkitársak, jóban vannak. Barátként is jelezhet,mizu.
ápr. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
54%
Nekem a barátság fogalmába nem tartozik bele a szex, de kinek mi.
ápr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
65%
Olyan naív ez a lány mint Lucy aki keresi az apját a Falloutba 😂
ápr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
74%
12-es attól, hogy nincsenek párkapcsolatban valóban nem tartozik neki beszámolóval mit csinál, de attól még a tiszteletet meglehet adni egy szeretnék, vagy bárkinek is!
ápr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
84%

16, amúgy igen.

Attol,hogy csak szex, lehetne felelősség is, de sokakban nincs. Olyannal mondjuk nem is kellene belemenni.

ápr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
74%
Szóval akkor itt mindenki dug a barátaival? Érdekes :D
ápr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szombati nap rendszeres volt eddig, akkor mindenképpen kellett volna jelezni, ha bármi okból most nem jó. Ennyit még egy idegennek is megteszek, hogy szólok, ne számítson rám hiába.
ápr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Azóta jelentkezett.
ápr. 12. 15:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!