Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, ha egy férfi/nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha egy férfi/nő (komoly kapcsolatban) néha önkielégítést végez, és közben a párjára gondol, úgy nagyobb a valószínűsége, hogy egy idő után megcsalja?

Figyelt kérdés

Vagy ha közben másra gondol, akkor feltételezhető, hogy kevesebb a valószínűsége a megcsalásnak?


köszönöm a válaszokat.


2010. okt. 27. 14:11
 1/10 anonim válasza:

Nem hinném.


Nálunk az én kis párom már maszturbált ennél kacifántosabb dolgokra is, pl a kollégáival kerül szexuális aktusba. Mondtam neki, hogy nem kötelező velem lennie, mire ő, hogy ez csak egy fantázia, semmi köze a valósághoz, és hogy ő ilyet soha nem tenne meg, és nem is tetszene neki az életben. Lehet, hogy én vagyok kétbites, de számomra elképzelhetetlen, hogy valakit olyan dolog izgasson fel, ami taszítja. Lehet, hogy rosszul látom.

2010. okt. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Az, hogy ki mire fantáziál maszti közben, pont annyira valószínűsíti azt, hogy későbbiekben megcsalja-e a párját, hogy a rántott húst, vagy a pörköltet szereti-e jobban. Egyik verzióból sem lehet semmire következtetni. Az, hogy ki mire fantáziál éppen, vagy hogy igényli-e egyáltalán a masztizást, az a pillanatnyi hangulattól függ. Az meg hogy valaki félrelép-e egy komoly kapcsolatból, az meg a jellemtől.
2010. okt. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Lehet, de írt is az egyik foszernak egy szerelmes levelet, amire azt mondta, hogy ez nem az, csak azt szerette volna, hogy valaki foglalkozzon, beszélgessen vele.
2010. okt. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nézd, amit a barátnőd csinál, az már egyértelműen kitekintgetés a kapcsolatból, ez több már szerintem, mint amire a kérdés vonatkozott. Őszintén szólva bennem a kérdés olvasásakor a "másra gondolásnál" eszembe se jutott, hogy ez olyan személy, amivel amúgy napi kapcsolatban van az ember, inkább hírességekre, fantáziaalakokra gondoltam elsősorban.
2010. okt. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én nő vagyok és csak érdekel ez a kérdés, mert nemrég olvastam itt egy ilyesfajta választ. abban az állt(amit többen is megerősítettek), hogy ha egy párkapcsolatban önkielégítést végez egy pasi, és közben nem a barátnőjére gondol(mondjuk mindig másra), akkor kevesebb a megcsalás esélye, mivel kiéli magát a fantáziájában. remélem így érthetőbb. csak érdekel, hogy ezt hányan gondolják még így.
2010. okt. 27. 15:09
 6/10 anonim válasza:
Nem rendszeresen találkoznak, multinál dolgoznak, 1 évben párszor jönnek külföldről kollégái. Azzal akar hitetni, hogy ő valójában nem akart semmi kompromitálót, csak beszélgetni.
2010. okt. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A kérdezőnek írom, hogy szerintem ha a párodnak alkalma lenne megcsalna, de mint írtam, lehet, hogy kétbites vagyok. Amúgy pont a nők szokták mondani, hogy más a fantázia, és más a valóság, de ezek szerint ez sem állja meg teljesen a helyét.
2010. okt. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem lehet tudni, szerintem sem ettől függ.
2015. márc. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Amúgy én nagyon sokszor gondoltam már másra. Amikor viszont néha őrá, na pont olyankor óriási elfogadást és szerelmet éreztem iránta, napokig. Aztán visszaállt az átlag szeretet szintre.
2015. márc. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Közben.
2015. márc. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!