Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak. Benne maradnàtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak. Benne maradnàtok egy olyan kapcsolatban, ahol már nulla szex van?

Figyelt kérdés
Mindenképpen elviselnètek, vagy inkabb tovább lèpnètek?

#Házasság, szex nélkül.
ápr. 16. 17:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Lépés tovább!
ápr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem
ápr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem
ápr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Benne
ápr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha a férfi részéről még megvan a vágy akkor egy ilyen kapcsolat gyakorlatilag kínzás. Ha közös megegyezéssel nincs szex akkor úgy el lehet élni egymás mellett de én nem szeretnék ilyen kapcsolatban élni.
ápr. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Jó, azért itt szerintem nem mellékes a szereplők kora. Egy egészséges 25-30 éves férfinál szerintem ez nem is kérdés, de egy vérnyomásproblémákkal küszködő 80 éves bácsi azért elég furcsa lenne, ha a szexhiány miatt válna el a szintén 80 éves nénitől.

Na meg a körülmények. A kapcsolat amúgy jó? Mármint oké, valószínűleg nem tökéletes, de úgy összességében megérné eldobni emiatt? Család, baráti kör, stb. Illetve hát, szép-nem szép belegondolni, de lenne jobb? Egy átlag 50-es fickónak azért annyira nem hullanak az ölébe a szexéhes huszonéves macák, szóval ezt is érdemes végiggondolni, hogy mit nyersz azzal, ha kilépsz egy ilyen kapcsolatból.


Szóval oké, könnyű itt rávágni, hogy persze, lelépnék egyből, de egyáltalán nem mindegy, hogy ki és milyen körülmények között kerül ilyen döntési helyzetbe.

ápr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.
ápr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A boldogság nem létezik ***** válasza:
100%
Aszexuális vagyok és tetszik a viktoriánus prűd hozzáállás, szóval igen. De akkor már a legjobb, ha nem is kell egy szobában aludni, vagy bármi mást csinálni. Főétkezéseken megbeszélni a fontosabb dolgokat, kis sztorizgatás, 1-2 program. A háztartást viszik a szolgák.
ápr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elfogadnám a helyzetet, mert nem minden a nemiség.
ápr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem,mi értelme, nem fogok lemondani róla...
ápr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!